Plan zajęć przedmiotu Zajęcia ogólnorozwojowe [32-ZOGKM] Semestr zimowy 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Damian Lisiecki, Jakub Wieczorek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Karolina Nadolska, Piotr Ogarzyński, Michał Szymański
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Dariusz Perkowski, Filip Przymusiński, Jolanta Tomczak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Wtorek
Środa
Bartosz Hekiert
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Bartosz Hekiert
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Bartosz Hekiert
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Czwartek
Łukasz Nowak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Fryderyk Musielak, Agata Szeklicka, Wojciech Weiss
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr 540
Łukasz Nowak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Fryderyk Musielak, Agata Szeklicka, Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Łukasz Nowak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Łukasz Nowak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Maciej Wojciechowski
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy czwartek, 17:00 - 18:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Piątek
Maciej Palka, Michał Szymański
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Karolina Nadolska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 540 — Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska