Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Zajęcia ogólnorozwojowe 32-ZOGKM
Plan zajęć - Semestr letni 2020/2021


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Maciej Czaronek
8:00, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Fryderyk Musielak
8:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Mirosław Kowalski
8:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk
8:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Dariusz Perkowski
8:00, gr.36
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Damian Lisiecki
8:00, gr.43
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Dariusz Perkowski
8:00, gr.44
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Marek Kruk
8:00, gr.45
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk
8:00, gr.46
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Wojciech Weiss
9:00
9:30, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna
9:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Maciej Czaronek
9:30, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Fryderyk Musielak
9:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (217 - powerbike bud.505), Michał Szymański
9:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk
9:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Dariusz Perkowski
9:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Wojciech Weiss
9:30, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Wojciech Weiss
9:30, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Maciej Czaronek
9:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Maciej Palka
9:30, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Andrzej Bromberek
9:30, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Jolanta Tomczak
9:30, gr.38
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Katarzyna Magdziak
9:30, gr.37
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Maciej Czaronek
9:30, gr.51
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Wojciechowski
9:30, gr.47
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Bartosz Hekiert
9:30, gr.48
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Dariusz Perkowski
9:30, gr.49
Zajęcia wychowania fizycznego (217 - powerbike bud.505), Elżbieta Horaczyńska
9:30, gr.50
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk
9:30, gr.52
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Wojciech Weiss
10:00
11:0011:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Piotr Ogarzyński
11:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Maciej Wojciechowski
11:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (217 - powerbike bud.505), Michał Szymański
11:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Piotr Szafarkiewicz
11:00, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Maciej Czaronek
11:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Maciej Palka
11:00, gr.31
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Andrzej Bromberek
11:00, gr.40
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Łukasz Nowak
11:00, gr.39
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Maciej Czaronek
11:00, gr.53
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Łukasz Nowak
11:00, gr.54
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Bartosz Hekiert
11:00, gr.55
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Dariusz Perkowski
11:00, gr.56
Zajęcia wychowania fizycznego (217 - powerbike bud.505), Katarzyna Magdziak
11:00, gr.57
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Andrzej Bromberek
11:00, gr.58
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Wojciechowski
11:00, gr.59
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Wojciech Weiss
12:00
12:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (217 - powerbike bud.505), Łukasz Stypa
12:30, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Piotr Ogarzyński
12:30, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Piotr Szafarkiewicz
12:30, gr.33
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Mirosław Kowalski
12:30, gr.32
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Łukasz Stypa
12:30, gr.60
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Dariusz Perkowski
12:30, gr.61
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Andrzej Bromberek
13:00
14:0014:00, gr.35
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Mirosław Kowalski
14:00, gr.34
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Łukasz Stypa
15:00
15:30, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Dariusz Perkowski
15:30, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Łukasz Stypa
15:30, gr.41
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Wojciechowski
16:00
17:0017:00, gr.42
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Wojciechowski
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: