| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Marek Kruk | | 8:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Zenon Jezierski | 8:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Agata Szeklicka | | | | 8:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Zenon Jezierski | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Wojciech Weiss | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Wojciech Weiss | 9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Jolanta Tomczak | | 9:30, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Zenon Jezierski | | 9:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Wojciech Weiss | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | 11:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Wojciech Weiss | 11:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Maciej Wojciechowski | | | 11:00, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Henryk Gawlak | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | 12:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Czesław Koperski | | | | | | 12:00, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Czesław Koperski | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Mateusz Witkowski | | 12:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Joanna Purat | | 12:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Damian Lisiecki | | | 12:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Elżbieta Konieczna | 12:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Ryszard Pawlak | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Piotr Ogarzyński | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|