Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Sekcja 32-WF-SEKCJE
Plan zajęć - Semestr zimowy 2013/2014


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2013-11-18 - 2013-11-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
15:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Piotr Ogarzyński
16:0016:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (sala nieznana), Fryderyk Musielak
17:0017:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Karolina Perz
17:00, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Dariusz Perkowski
17:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Grzegorz Szajek
17:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Karolina Perz
17:00, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Henryk Gawlak
17:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Mirosław Kowalski
17:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Mirosław Kowalski
17:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Mirosław Kowalski
17:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Wojciech Weiss
18:0018:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Łukasz Stypa
18:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Wojciech Weiss
18:30, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia bud.505), Adam Kornowski
18:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Andrzej Bromberek
18:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Dariusz Perkowski
18:30, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia bud.505), Adam Kornowski
18:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Andrzej Bromberek
19:0019:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Wojciech Weiss
19:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Łukasz Stypa
20:0020:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Piotr Ogarzyński
20:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Mateusz Witkowski
20:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Piotr Ogarzyński
20:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Mateusz Witkowski
20:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Zenon Jezierski
20:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Zenon Jezierski
21:00
22:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: