Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Tenis 32-TZ
Plan zajęć - Semestr zimowy 2019/2020

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2021/2022 - Semestr letni 2020/2021 - Semestr zimowy 2020/2021 - Semestr letni 2019/2020 - Semestr zimowy 2019/2020

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-01-13 - 2020-01-19  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Marek Kruk
8:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
8:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk
8:00, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
8:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
9:00
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek
9:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk
9:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
9:30, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
9:30, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
10:00
11:0011:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Piotr Szafarkiewicz
11:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk
11:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Szafarkiewicz, Maciej Wojciechowski, Dariusz Perkowski
11:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Fryderyk Musielak, Jan Strugarek
12:00
12:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
12:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Damian Lisiecki
12:30, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Łukasz Stypa, Jan Strugarek
12:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka, Damian Lisiecki, Karolina Perz, Łukasz Stypa
12:30, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Fryderyk Musielak, Jan Strugarek
13:00
14:0014:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Wojciech Weiss
14:00, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Damian Lisiecki
14:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Łukasz Stypa, Jan Strugarek
15:00
15:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Wojciech Weiss
15:30, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Łukasz Stypa, Jan Strugarek
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Zagajnikowa