Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Tenis 32-TZ
Plan zajęć - Semestr letni 2018/2019


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-05-27 - 2019-06-02  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Grzegorz Szajek, Piotr Ogarzyński
8:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Maciej Palka, Piotr Ogarzyński
8:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Wojciech Weiss, Maciej Palka
8:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka
9:00
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Paweł Kantorski, Piotr Ogarzyński
9:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Marek Kruk, Piotr Szafarkiewicz
9:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Wojciech Weiss, Maciej Czaronek
9:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Wojciech Weiss, Maciej Palka
10:00
11:0011:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka
11:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Karolina Perz
11:00, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński, Marek Kruk
11:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Wojciech Weiss, Maciej Palka
12:00
12:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Palka
12:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński, Marek Kruk
12:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Wojciech Weiss, Piotr Ogarzyński, Dariusz Perkowski, Łukasz Stypa
12:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Wojciech Weiss, Maciej Palka
13:00
14:0014:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Damian Lisiecki, Wojciech Weiss, Zenon Jezierski, Łukasz Stypa
14:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Paweł Kantorski, Michał Marciniak, Piotr Ogarzyński
15:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Zagajnikowa