Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Tenis 32-TZ
Plan zajęć - Semestr zimowy 2018/2019


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-01-14 - 2019-01-20  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Maciej Palka
8:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak
8:00, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Violetta Prusińska, Maciej Palka
8:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Grzegorz Szajek
8:00, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Maciej Palka
9:00
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak
9:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Zenon Jezierski, Piotr Ogarzyński
9:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak
9:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Łukasz Stypa, Wojciech Weiss, Mirosław Kowalski
9:30, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Maciej Palka
10:00
11:0011:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak
11:00, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Maciej Palka
12:00
12:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Michał Marciniak
12:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Łukasz Stypa, Dariusz Perkowski
12:30, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Maciej Palka
12:30, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Łukasz Stypa, Grzegorz Szajek, Katarzyna Magdziak, Maciej Czaronek, Piotr Ogarzyński, Piotr Szafarkiewicz
13:00
14:0014:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Michał Marciniak
14:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Maciej Palka
14:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Marek Kruk, Piotr Ogarzyński
15:00
15:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Michał Marciniak
15:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Maciej Palka
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Zagajnikowa