Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pływanie z zajęciami ogólnorozwojowymi 32-PL-OG
Plan zajęć - Semestr zimowy 2013/2014

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2014-02-17 - 2014-02-23  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Filip Przymusiński
8:00, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Fryderyk Musielak
8:00, gr.31
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Ryszard Pawlak
8:45, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Filip Przymusiński
8:45, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Mirosław Kowalski
8:45, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Fryderyk Musielak
8:45, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Marek Stanoch
8:45, gr.31
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Ryszard Pawlak
9:00
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Mirosław Kowalski
9:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Filip Przymusiński
9:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marek Stanoch
9:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Marek Stanoch
9:30, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Fryderyk Musielak
9:30, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Mirosław Kowalski
9:30, gr.32
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Jan Strugarek
10:00
10:15, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Filip Przymusiński
10:15, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Marek Stanoch
10:15, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Mirosław Kowalski
10:15, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Julia Jóźwiak
10:15, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Fryderyk Musielak
10:15, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Mirosław Kowalski
10:15, gr.32
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Jan Strugarek
10:15, gr.33
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Joanna Purat
10:15, gr.34
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marek Stanoch
11:0011:00, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Julia Jóźwiak
11:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Mirosław Kowalski
11:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Mirosław Kowalski
11:00, gr.33
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Joanna Purat
11:00, gr.34
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Marek Stanoch
11:00, gr.35
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Ryszard Pawlak
11:00, gr.36
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Maciej Wojciechowski
11:15, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marek Stanoch
11:15, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Joanna Kusa
11:15, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Mirosław Kowalski
11:45, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Mirosław Kowalski
11:45, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Grażyna Dawidowska
11:45, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Dariusz Perkowski
11:45, gr.35
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Ryszard Pawlak
11:45, gr.36
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Maciej Wojciechowski
12:0012:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Marek Stanoch
12:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Mirosław Kowalski
12:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Julia Jóźwiak
12:00, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Marek Stanoch
12:00, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Mirosław Kowalski
12:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Joanna Kusa
12:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Grażyna Dawidowska
12:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Dariusz Perkowski
12:30, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Ryszard Pawlak
12:30, gr.37
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Grzegorz Szajek
12:30, gr.38
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Maciej Wojciechowski
12:45, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Mirosław Kowalski
12:45, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Julia Jóźwiak
12:45, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Jakub Wieczorek
12:45, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Michał Marciniak
12:45, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Marek Stanoch
12:45, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Dariusz Perkowski
13:00
13:15, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Ryszard Pawlak
13:15, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Grażyna Dawidowska
13:15, gr.37
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Grzegorz Szajek
13:15, gr.38
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Maciej Wojciechowski
13:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Jakub Wieczorek
13:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Michał Marciniak
13:30, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Dariusz Perkowski
13:30, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Ryszard Pawlak
14:0014:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Grażyna Dawidowska
14:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Ryszard Pawlak
14:00, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Lucyna Szudzińska
14:15, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Ryszard Pawlak
14:15, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Lucyna Szudzińska
14:45, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3 bud.500), Ryszard Pawlak
14:45, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Lucyna Szudzińska
15:0015:00, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Lucyna Szudzińska
15:00, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Elżbieta Konieczna
15:45, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6 bud.500), Elżbieta Konieczna
16:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: