Plan zajęć przedmiotu Pływanie z zajęciami ogólnorozwojowymi [32-PL-OG] Semestr zimowy 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Filip Przymusiński
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 8:45
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Mirosław Kowalski
8:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:45 - 9:30
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Filip Przymusiński
8:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:45 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Marek Stanoch
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:30 - 10:15
Sala sala, budynek nr 500
Filip Przymusiński
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 10:15
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Mirosław Kowalski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 10:15
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Julia Jóźwiak
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:00
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Marek Stanoch
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Filip Przymusiński
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Julia Jóźwiak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:00 - 11:45
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:00 - 11:45
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Marek Stanoch
11:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:15 - 12:00
Sala sala, budynek nr 500
Julia Jóźwiak
12:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy poniedziałek, 12:00 - 12:45
Sala sala, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
12:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy poniedziałek, 12:00 - 12:45
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Marek Stanoch
12:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy poniedziałek, 12:00 - 12:45
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Michał Marciniak
12:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy poniedziałek, 12:45 - 13:30
Sala sala, budynek nr 500
Jakub Wieczorek
12:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy poniedziałek, 12:45 - 13:30
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
12:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy poniedziałek, 12:45 - 13:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
12:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy poniedziałek, 12:45 - 13:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Michał Marciniak
13:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy poniedziałek, 13:30 - 14:15
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Jakub Wieczorek
13:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy poniedziałek, 13:30 - 14:15
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wtorek
Mirosław Kowalski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 11:00 - 11:45
Sala sala, budynek nr 500
Dariusz Perkowski
11:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy wtorek, 11:45 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska
11:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy wtorek, 11:45 - 12:30
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Mirosław Kowalski
11:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 11:45 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Ryszard Pawlak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy wtorek, 12:30 - 13:15
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Dariusz Perkowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy wtorek, 12:30 - 13:15
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy wtorek, 12:30 - 13:15
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska
13:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy wtorek, 13:15 - 14:00
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Ryszard Pawlak
13:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy wtorek, 13:15 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Lucyna Szudzińska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy wtorek, 14:00 - 14:45
Sala sala, budynek nr 500
Ryszard Pawlak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy wtorek, 14:00 - 14:45
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Grażyna Dawidowska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy wtorek, 14:00 - 14:45
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Lucyna Szudzińska
14:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy wtorek, 14:45 - 15:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Ryszard Pawlak
14:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy wtorek, 14:45 - 15:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Środa
Fryderyk Musielak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każda środa, 8:00 - 8:45
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Marek Stanoch
8:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każda środa, 8:45 - 9:30
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Fryderyk Musielak
8:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każda środa, 8:45 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każda środa, 9:30 - 10:15
Sala sala, budynek nr 500
Fryderyk Musielak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każda środa, 9:30 - 10:15
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Marek Stanoch
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każda środa, 9:30 - 10:15
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każda środa, 10:15 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Fryderyk Musielak
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każda środa, 10:15 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
11:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każda środa, 11:15 - 12:00
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa
11:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każda środa, 11:15 - 12:00
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Marek Stanoch
12:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każda środa, 12:00 - 12:45
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Mirosław Kowalski
12:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każda środa, 12:00 - 12:45
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Joanna Kusa
12:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każda środa, 12:00 - 12:45
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Dariusz Perkowski
12:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każda środa, 12:45 - 13:30
Sala sala, budynek nr 500
Marek Stanoch
12:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każda środa, 12:45 - 13:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Ryszard Pawlak
13:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28
każda środa, 13:30 - 14:15
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Dariusz Perkowski
13:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każda środa, 13:30 - 14:15
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Lucyna Szudzińska
14:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każda środa, 14:15 - 15:00
Sala sala, budynek nr 500
Ryszard Pawlak
14:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28
każda środa, 14:15 - 15:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna
15:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każda środa, 15:00 - 15:45
Sala sala, budynek nr 500
Lucyna Szudzińska
15:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każda środa, 15:00 - 15:45
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna
15:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każda środa, 15:45 - 16:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Czwartek
Piątek
Ryszard Pawlak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 31
każdy piątek, 8:00 - 8:45
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Ryszard Pawlak
8:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 31
każdy piątek, 8:45 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 32
każdy piątek, 9:30 - 10:15
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Marek Stanoch
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 34
każdy piątek, 10:15 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Purat
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 33
każdy piątek, 10:15 - 11:00
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Jan Strugarek
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 32
każdy piątek, 10:15 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Maciej Wojciechowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 36
każdy piątek, 11:00 - 11:45
Sala sala, budynek nr 500
Ryszard Pawlak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 35
każdy piątek, 11:00 - 11:45
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 34
każdy piątek, 11:00 - 11:45
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Joanna Purat
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 33
każdy piątek, 11:00 - 11:45
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Maciej Wojciechowski
11:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 36
każdy piątek, 11:45 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Ryszard Pawlak
11:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 35
każdy piątek, 11:45 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Maciej Wojciechowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 38
każdy piątek, 12:30 - 13:15
Sala sala, budynek nr 500
Grzegorz Szajek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 37
każdy piątek, 12:30 - 13:15
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
13:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 38
każdy piątek, 13:15 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Grzegorz Szajek
13:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 37
każdy piątek, 13:15 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 500 — Pływalnia Uniwersytecka
- 505 — Zagajnikowa