Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kulturystyka 32-KT
Plan zajęć - Semestr letni 2017/2018


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Karolina Perz
8:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Karolina Perz
8:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Piotr Ogarzyński, Maciej Palka, Łukasz Stypa, Wojciech Weiss
8:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk
9:00
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Karolina Perz
9:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mirosław Kowalski, Maciej Palka, Ryszard Pawlak, Jolanta Tomczak
9:30, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Fryderyk Musielak
9:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Piotr Ogarzyński, Maciej Palka, Jan Strugarek
9:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mirosław Kowalski, Joanna Kusa, Ryszard Pawlak, Karolina Perz
10:00
11:0011:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz, Łukasz Stypa
11:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Joanna Purat, Jolanta Tomczak
11:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Andrzej Bromberek, Fryderyk Musielak
11:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Jan Strugarek, Łukasz Stypa
12:00
12:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Czaronek, Marek Kruk, Michał Marciniak
13:00
14:0014:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Maciej Palka
15:00
15:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Jolanta Tomczak
15:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk, Joanna Kusa, Jolanta Tomczak
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Zagajnikowa