Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kulturystyka 32-KT
Plan zajęć - Semestr zimowy 2015/2016


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2016-01-25 - 2016-01-31  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Ryszard Pawlak, Joanna Kusa
8:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski
8:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Stanoch, Jan Strugarek, Filip Przymusiński, Mirosław Kowalski, Michał Marciniak
8:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Grzegorz Szajek, Maciej Czaronek
9:00
9:30, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski
9:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Joanna Kusa, Barbara Machyna
9:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski
9:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Fryderyk Musielak, Mirosław Kowalski
9:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Grzegorz Szajek, Maciej Czaronek
10:00
11:0011:00, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski
11:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski
11:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Ryszard Pawlak, Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa
12:00
12:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Filip Przymusiński, Maciej Czaronek
12:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Adam Kornowski
12:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Stanoch, Jan Strugarek, Mirosław Kowalski, Michał Marciniak, Damian Lisiecki
12:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Marek Kruk, Łukasz Stypa
13:00
14:0014:00, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Piotr Ogarzyński, Dariusz Perkowski, Jan Strugarek
14:00, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia), Damian Lisiecki, Ryszard Pawlak
15:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Zagajnikowa