Plan zajęć przedmiotu Joga [32-JOGA] Semestr zimowy 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marta Gębala, Karolina Nadolska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Agata Szeklicka
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala sala, budynek nr 500
Wtorek
Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Środa
Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Marta Gębala, Katarzyna Magdziak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Violetta Prusińska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa, Agata Szeklicka
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala sala, budynek nr 500
Czwartek
Joanna Kusa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Piątek
Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Maciej Czaronek, Marta Gębala, Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Violetta Prusińska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 500 — Pływalnia Uniwersytecka
- 560 — Młyńska