Plan zajęć przedmiotu Joga [32-JOGA] Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Joanna Kusa
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Marta Gębala, Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Kusa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Violetta Prusińska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala sala, budynek nr 500
Wtorek
Joanna Kusa
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Środa
Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Agata Szeklicka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Violetta Prusińska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Katarzyna Pernak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Czwartek
Joanna Kusa
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Violetta Prusińska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Piątek
Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Maciej Czaronek, Joanna Purat, Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 31
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Maciej Czaronek, Marta Gębala, Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Maciej Czaronek, Marta Gębala, Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 33
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Katarzyna Pernak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 32
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 500 — Pływalnia Uniwersytecka
- 505 — Zagajnikowa
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska