Plan zajęć przedmiotu Joga [32-JOGA] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Grażyna Dawidowska, Bartosz Hekiert, Katarzyna Pernak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Kusa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska, Bartosz Hekiert, Katarzyna Pernak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Wtorek
Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska, Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Kusa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Joanna Kusa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska, Marek Stanoch
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Środa
Marek Stanoch, Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Katarzyna Pernak, Karolina Perz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Marek Stanoch, Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Katarzyna Pernak, Karolina Perz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Katarzyna Pernak, Karolina Perz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Czwartek
Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Piątek
Agata Szeklicka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala sala, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Katarzyna Pernak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala sala, budynek nr 500
Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala sala, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Marek Stanoch, Maciej Wojciechowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 500 — Pływalnia Uniwersytecka
- 560 — Młyńska