Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Joga 32-JOGA
Plan zajęć - Semestr letni 2018/2019


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-07-01 - 2019-07-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Michał Marciniak, Katarzyna Magdziak, Karolina Perz
8:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska, Elżbieta Konieczna, Piotr Ogarzyński
8:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Grażyna Dawidowska
9:00
9:30, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska, Elżbieta Konieczna, Marek Stanoch
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Grażyna Dawidowska
9:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Grażyna Dawidowska
9:30, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Agata Szeklicka, Wojciech Weiss, Michał Marciniak, Joanna Purat
10:00
11:0011:00, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marta Gębala, Ewa Koperska
11:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Marek Stanoch
11:00, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska, Agata Szeklicka, Katarzyna Magdziak
11:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Katarzyna Pernak, Joanna Purat
11:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Jolanta Tomczak, Piotr Ogarzyński, Mateusz Witkowski, Joanna Purat
12:00
12:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska, Jolanta Tomczak, Marek Stanoch, Karolina Perz
12:30, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska, Katarzyna Pernak, Marek Stanoch
12:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska, Agata Szeklicka, Jolanta Siekierska
12:30, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (sala bud.500), Violetta Prusińska, Elżbieta Konieczna, Agata Szeklicka
13:00
14:0014:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Marta Gębala
15:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: