Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Joga [32-JOGA] Semestr letni 2018/2019

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Grażyna Dawidowska, Katarzyna Pernak
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Elżbieta Konieczna, Violetta Prusińska, Marek Stanoch
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala sala, budynek nr 500
Karolina Perz, Violetta Prusińska, Marek Stanoch, Jolanta Tomczak
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00 Sala sala, budynek nr 500

Wtorek

Katarzyna Magdziak, Michał Marciniak, Karolina Perz
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala sala, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska, Katarzyna Pernak
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Marta Gębala, Ewa Koperska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala sala, budynek nr 500

Środa

Michał Marciniak, Joanna Purat, Agata Szeklicka, Wojciech Weiss
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala sala, budynek nr 500
Marek Stanoch
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala sala, budynek nr 500
Katarzyna Pernak, Violetta Prusińska, Marek Stanoch
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala sala, budynek nr 500
Marta Gębala
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560

Czwartek

Katarzyna Pernak, Joanna Purat
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Katarzyna Magdziak, Violetta Prusińska, Agata Szeklicka
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala sala, budynek nr 500
Violetta Prusińska, Jolanta Siekierska, Agata Szeklicka
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala sala, budynek nr 500

Piątek

Grażyna Dawidowska, Katarzyna Pernak
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Elżbieta Konieczna, Piotr Ogarzyński, Violetta Prusińska
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala sala, budynek nr 500
Piotr Ogarzyński, Joanna Purat, Jolanta Tomczak, Mateusz Witkowski
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala sala, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Violetta Prusińska, Agata Szeklicka
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17 każdy piątek, 12:30 - 14:00 Sala sala, budynek nr 500

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

ul. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
tel: +48 61 829 4000
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)