Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka angielskiego III - 1. Sprawności zintegrowane; 2. Pisanie; 3. Gramatyka [15-PNJA-3BA-22] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Thomas Anderson
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 152, budynek nr 030
Shane Nahumko
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 238, budynek nr 030
Anna Rogos-Hebda
15:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 366, budynek nr 030
Shane Nahumko
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 238, budynek nr 030
Michał Remiszewski
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 208, budynek nr 030
Wtorek
Rafał Jończyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 154, budynek nr 030
Sabrina Haenze
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 153, budynek nr 030
Michał Remiszewski
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 208, budynek nr 030
Środa
Ewa Tomczak-Łukaszewska
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 366, budynek nr 030
Paul Newsham
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 152, budynek nr 030
Thomas Anderson
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 242, budynek nr 030
John Casale
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 235, budynek nr 030
Czwartek
Justyna Rogos-Hebda
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 229, budynek nr 030
Paul Newsham
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 229, budynek nr 030
Colin Phillips
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 233, budynek nr 030
Timothy Williams
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 155, budynek nr 030
Anna Broszkiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 208, budynek nr 030
Maciej Kielar
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 237, budynek nr 030
Shane Nahumko
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 213, budynek nr 030
Colin Phillips
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 233, budynek nr 030
Sabrina Haenze
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 208, budynek nr 030
John Casale
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 152, budynek nr 030
Robert France
13:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 215, budynek nr 030
Anna Rogos-Hebda
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 211, budynek nr 030
Shane Nahumko
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 236, budynek nr 030
Colin Phillips
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 211, budynek nr 030
Piątek
Thomas Anderson
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 237, budynek nr 030
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Kolegium Heliodora Święcickiego