Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Praktyczna nauka II języka specjalności 09-PRNJII-36
Plan zajęć - Semestr zimowy 2019/2020

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2021/2022 - Semestr zimowy 2020/2021 - Semestr zimowy 2019/2020

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-10-21 - 2019-10-27  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.6
Konwersatorium (119 bud.111), Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
8:00, gr.3
Konwersatorium (322 bud.111), Pascale Bali, Izabela Orchowska, Beata Nadzieja
8:00, gr.6
Konwersatorium (312b bud.111), Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
9:00
9:45, gr.1
Konwersatorium (220 bud.111), Hanna Kupś, Chung-Yi Wang
9:45, gr.2
Konwersatorium (302 bud.111), Norie Mogi, Marcin Kłos, Szymon Grzelak
9:45, gr.4
Konwersatorium (323 bud.111), Elena Chashchina, Tatjana Navicka
9:45, gr.6
Konwersatorium (119 bud.111), Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
9:45, gr.8
Konwersatorium (120 bud.111), Israel Sostenes-Pelcastre, Joanna Nowak-Michalska
9:45, gr.3
Konwersatorium (322 bud.111), Pascale Bali, Izabela Orchowska, Beata Nadzieja
9:45, gr.4
Konwersatorium (323 bud.111), Elena Chashchina, Tatjana Navicka
9:45, gr.6
Konwersatorium (312b bud.111), Esther Zarraua Isasi-Isasmendi
9:45, gr.2
Konwersatorium (221 bud.111), Norie Mogi, Marcin Kłos, Szymon Grzelak
10:00
11:00
11:30, gr.1
Konwersatorium (220 bud.111), Hanna Kupś, Chung-Yi Wang
11:30, gr.2
Konwersatorium (203 bud.111), Norie Mogi, Marcin Kłos, Szymon Grzelak
11:30, gr.3
Konwersatorium (314 bud.111), Pascale Bali, Izabela Orchowska, Beata Nadzieja
11:30, gr.8
Konwersatorium (120 bud.120), Israel Sostenes-Pelcastre, Joanna Nowak-Michalska
11:30, gr.8
Konwersatorium (118 bud.111), Israel Sostenes-Pelcastre, Joanna Nowak-Michalska
11:45, gr.2
Konwersatorium (221 bud.111), Norie Mogi, Marcin Kłos, Szymon Grzelak
12:00
13:00
13:15, gr.7
Konwersatorium (325 bud.111), Eva Rufo Sanchez-Roman, Edyta Kwiatkowska-Faryś
13:15, gr.1
Konwersatorium (212B bud.111), Hanna Kupś, Chung-Yi Wang
13:15, gr.3
Konwersatorium (314 bud.111), Pascale Bali, Izabela Orchowska, Beata Nadzieja
13:15, gr.5
Konwersatorium (221 bud.111), Homeira Moradi
13:15, gr.7
Konwersatorium (119 bud.111), Eva Rufo Sanchez-Roman, Edyta Kwiatkowska-Faryś
13:15, gr.7
Konwersatorium (118 bud.111), Eva Rufo Sanchez-Roman, Edyta Kwiatkowska-Faryś
13:15, gr.8
Konwersatorium (118 bud.111), Israel Sostenes-Pelcastre, Joanna Nowak-Michalska
13:30, gr.4
Konwersatorium (203 bud.111), Elena Chashchina, Tatjana Navicka
14:00
15:0015:00, gr.5
Konwersatorium (221 bud.111), Homeira Moradi
15:00, gr.1
Konwersatorium (212 bud.111), Hanna Kupś, Chung-Yi Wang
15:00, gr.4
Konwersatorium (203 bud.111), Elena Chashchina, Tatjana Navicka
15:00, gr.7
Konwersatorium (119 bud.111), Eva Rufo Sanchez-Roman, Edyta Kwiatkowska-Faryś
16:00
16:45, gr.5
Konwersatorium (221 bud.111), Homeira Moradi
17:00
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: