Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka rosyjskiego [09-PNJRA-16] Semestr zimowy 2014/2015
Ustawienia planu
Poniedziałek
Aleksander Gazarian, Iwona Wapnaruk-Sitarska, Justyna Woszczyk
17:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:30 - 19:00
Sala 2, budynek nr 111
Wtorek
Anna Humeniuk, Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 236, budynek nr 120
Marina Jakowlewa-Pawlik, Beata Nowicka
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 020, budynek nr 120
Anna Humeniuk, Olga Senk-Szelągiewicz
9:35
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 236, budynek nr 120
Marina Jakowlewa-Pawlik, Beata Nowicka
9:35
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 020, budynek nr 120
Aleksander Gazarian, Iwona Wapnaruk-Sitarska, Justyna Woszczyk
9:35
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 3, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Beata Nowicka
11:10
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 020, budynek nr 120
Środa
Aleksander Gazarian, Aleksandra Goszczyńska, Iwona Wapnaruk-Sitarska, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 015, budynek nr 120
Anna Humeniuk, Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 236, budynek nr 120
Marina Jakowlewa-Pawlik, Beata Nowicka
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 219, budynek nr 120
Marina Jakowlewa-Pawlik, Beata Nowicka
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 020, budynek nr 120
Aleksander Gazarian, Aleksandra Goszczyńska, Iwona Wapnaruk-Sitarska, Justyna Woszczyk
9:35
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 015, budynek nr 120
Marina Jakowlewa-Pawlik, Beata Nowicka
9:35
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 020, budynek nr 120
Marina Jakowlewa-Pawlik, Beata Nowicka
9:35
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 019, budynek nr 120
Aleksander Gazarian, Iwona Wapnaruk-Sitarska, Justyna Woszczyk
9:35
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 2, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Beata Nowicka
11:10
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 020, budynek nr 120
Aleksander Gazarian, Aleksandra Goszczyńska, Iwona Wapnaruk-Sitarska, Justyna Woszczyk
15:55
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 15:55 - 17:25
Sala 23, budynek nr 111
Czwartek
Aleksander Gazarian, Iwona Wapnaruk-Sitarska, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 2, budynek nr 111
Aleksander Gazarian, Aleksandra Goszczyńska, Iwona Wapnaruk-Sitarska, Justyna Woszczyk
9:35
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 2, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Beata Nowicka
9:35
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 3, budynek nr 111
Aleksander Gazarian, Aleksandra Goszczyńska, Iwona Wapnaruk-Sitarska, Justyna Woszczyk
11:10
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 2, budynek nr 111
Anna Humeniuk, Olga Senk-Szelągiewicz
11:10
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 22, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Beata Nowicka
11:10
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 3, budynek nr 111
Aleksander Gazarian, Iwona Wapnaruk-Sitarska, Justyna Woszczyk
11:10
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 25, budynek nr 111
Anna Humeniuk, Olga Senk-Szelągiewicz
15:55
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 15:55 - 17:25
Sala 8, budynek nr 111
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: