Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Praktyczna nauka języka niemieckiego 09-PNJN-ILS-26
Plan zajęć - Semestr letni 2019/2020

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2021/2022 - Semestr letni 2020/2021 - Semestr letni 2019/2020

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.3
Ćwiczenia (116A), Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Putowska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
8:00, gr.1
Ćwiczenia (609), Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Putowska, Tabea Schleinitz
8:00, gr.3
Ćwiczenia (613), Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Putowska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
9:00
9:45, gr.2
Ćwiczenia (609), Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Putowska, Tabea Schleinitz
9:45, gr.1
Ćwiczenia (116A), Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Putowska, Tabea Schleinitz
9:45, gr.4
Ćwiczenia (613), Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Putowska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
9:45, gr.2
Ćwiczenia (613), Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Putowska, Tabea Schleinitz
10:00
11:00
11:30, gr.4
Ćwiczenia (116A), Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Putowska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
11:30, gr.2
Ćwiczenia (601), Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Putowska, Tabea Schleinitz
11:30, gr.1
Ćwiczenia (613), Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Putowska, Tabea Schleinitz
12:00
13:00
13:15, gr.4
Ćwiczenia (602), Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Putowska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
13:15, gr.3
Ćwiczenia (601), Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Putowska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
13:15, gr.2
Ćwiczenia (116A), Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Putowska, Tabea Schleinitz
13:15, gr.4
Ćwiczenia (613), Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Putowska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
14:00
15:0015:00, gr.3
Ćwiczenia (602), Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Putowska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
15:00, gr.1
Ćwiczenia (601), Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Putowska, Tabea Schleinitz
16:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Collegium Novum bl. A