Plan zajęć przedmiotu Technologia informacyjna [02-TINFL] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mateusz Nowicki
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 21
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3.50, budynek nr 031
Jerzy Stanek
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 6
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 4.25, budynek nr 031
Mateusz Nowicki
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 24
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3.50, budynek nr 031
Jerzy Stanek
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 11
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 4.25, budynek nr 031
Jerzy Stanek
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 8
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 3.50, budynek nr 031
Wiesław Łodyga
16:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 13
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 3.50, budynek nr 031
Wtorek
Wiesław Łodyga
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 18
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.50, budynek nr 031
Jerzy Stanek
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 4.25, budynek nr 031
Jerzy Stanek
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 25
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 4.25, budynek nr 031
Wiesław Łodyga
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 27
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3.50, budynek nr 031
Maciej Kaźmierczyk
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 14
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 4.25, budynek nr 031
Jerzy Stanek
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 22
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala 3.50, budynek nr 031
Maciej Kaźmierczyk
15:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 4.25, budynek nr 031
Wiesław Łodyga
15:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 17
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala 3.50, budynek nr 031
Maciej Kaźmierczyk
16:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 4.25, budynek nr 031
Środa
Jacek Koput
8:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 7
każda środa, 8:45 - 10:15
Sala 3.50, budynek nr 031
Jacek Koput
10:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 10:30 - 12:00
Sala 3.50, budynek nr 031
Czwartek
Anna Spyszkiewicz
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 20
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3.50, budynek nr 031
Jerzy Stanek
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 4.25, budynek nr 031
Wiesław Łodyga
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 23
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 4.25, budynek nr 031
Jacek Koput
10:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 26
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 3.50, budynek nr 031
Jacek Koput
11:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 9
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 3.50, budynek nr 031
Wiesław Łodyga
13:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 15
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 3.50, budynek nr 031
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum