Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Podstawy chemii nieorganicznej 02-PCHNL-12
Plan zajęć - Semestr letni 2019/2020

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2020/2021 - Semestr letni 2019/2020

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-04-20 - 2020-04-26  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:45, gr.2
Wykład (2.64 (Aula)), Hieronim Maciejewski
9:45, gr.3
Wykład (3.65), Grzegorz Hreczycho
9:45, gr.1
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Maciej Zaranek, Marta Fik-Jaskółka, Bogna Sztorch, Joanna Kaźmierczak, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak-Dłużyńska
9:45, gr.1
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Maciej Zaranek, Marta Fik-Jaskółka, Bogna Sztorch, Joanna Kaźmierczak, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak-Dłużyńska
9:45, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Bogna Sztorch, Krzysztof Kuciński, Julia Duszczak, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak-Dłużyńska
9:45, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Bogna Sztorch, Krzysztof Kuciński, Julia Duszczak, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak-Dłużyńska
10:00
11:00
11:30, gr.6
Proseminarium (4.31), Beata Dudziec
12:00
12:15, gr.7
Proseminarium (4.24), Krzysztof Kuciński
12:15, gr.11
Proseminarium (4.30), Szymon Rogalski
12:30, gr.4
Proseminarium (4.31), Beata Dudziec
13:00
13:15, gr.8
Proseminarium (4.24), Krzysztof Kuciński
13:15, gr.2
Proseminarium (4.30), Szymon Rogalski
13:30, gr.5
Proseminarium (4.31), Karol Szubert
13:45, gr.2
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Olga Bartlewicz, Katarzyna Mituła, Marta Fik-Jaskółka, Magdalena Jankowska-Wajda, Myong-joon Oh
13:45, gr.2
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Magdalena Jankowska-Wajda, Marta Fik-Jaskółka, Katarzyna Mituła, Olga Bartlewicz, Myong-joon Oh
13:45, gr.4
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Joanna Karasiewicz, Maciej Zaranek, Bogna Sztorch, Krzysztof Kuciński, Olga Bartlewicz, Maciej Skrodzki, Tomasz Sokolnicki
13:45, gr.4
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Joanna Karasiewicz, Maciej Zaranek, Bogna Sztorch, Krzysztof Kuciński, Olga Bartlewicz, Maciej Skrodzki, Tomasz Sokolnicki
14:00
14:15, gr.3
Proseminarium (4.30), Szymon Rogalski
15:0015:00, gr.1
Wykład (2.64 (Aula)), Cezary Pietraszuk
15:00, gr.12
Proseminarium (4.31), Karol Szubert
15:15, gr.10
Proseminarium (4.24), Maciej Zaranek
15:15, gr.1
Proseminarium (4.30), Szymon Rogalski
16:00
17:0017:00, gr.9
Proseminarium (4.31), Karol Szubert
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Collegium Chemicum