Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Podstawy chemii nieorganicznej 02-PCHNL-12
Plan zajęć - Semestr letni 2019/2020

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2020/2021 - Semestr letni 2019/2020

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:45, gr.3
Wykład (3.65), Grzegorz Hreczycho
9:45, gr.2
Wykład (2.64 (Aula)), Hieronim Maciejewski
9:45, gr.1
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Marta Fik-Jaskółka, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Joanna Kaźmierczak, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak, Bogna Sztorch, Maciej Zaranek
9:45, gr.1
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Marta Fik-Jaskółka, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Joanna Kaźmierczak, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak, Bogna Sztorch, Maciej Zaranek
9:45, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Julia Duszczak, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak, Bogna Sztorch
9:45, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Julia Duszczak, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak, Bogna Sztorch
10:00
11:00
11:30, gr.6
Proseminarium (4.31), Beata Dudziec
12:00
12:15, gr.7
Proseminarium (4.24), Krzysztof Kuciński
12:15, gr.11
Proseminarium (4.30), Szymon Rogalski
12:30, gr.4
Proseminarium (4.31), Beata Dudziec
13:00
13:15, gr.8
Proseminarium (4.24), Krzysztof Kuciński
13:15, gr.2
Proseminarium (4.30), Szymon Rogalski
13:30, gr.5
Proseminarium (4.31), Karol Szubert
13:45, gr.2
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Olga Bartlewicz, Marta Fik-Jaskółka, Magdalena Jankowska-Wajda, Katarzyna Mituła, Myong-joon Oh
13:45, gr.2
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Olga Bartlewicz, Marta Fik-Jaskółka, Magdalena Jankowska-Wajda, Katarzyna Mituła, Myong-joon Oh
13:45, gr.4
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Olga Bartlewicz, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Maciej Skrodzki, Tomasz Sokolnicki, Bogna Sztorch, Maciej Zaranek
13:45, gr.4
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Olga Bartlewicz, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Maciej Skrodzki, Tomasz Sokolnicki, Bogna Sztorch, Maciej Zaranek
14:00
14:15, gr.3
Proseminarium (4.30), Szymon Rogalski
15:0015:00, gr.12
Proseminarium (4.31), Karol Szubert
15:00, gr.1
Wykład (2.64 (Aula)), Cezary Pietraszuk
15:15, gr.10
Proseminarium (4.24), Maciej Zaranek
15:15, gr.1
Proseminarium (4.30), Szymon Rogalski
16:00
17:0017:00, gr.9
Proseminarium (4.31), Karol Szubert
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Collegium Chemicum