Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Chemia nieorganiczna 02-CNGBU
Plan zajęć - Semestr zimowy 2021/2022

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2021/2022 - Semestr zimowy 2020/2021 - Semestr zimowy 2019/2020

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.2
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.2
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.2
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.2
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.1
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
8:00, gr.1
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
8:00, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
9:00
10:00
10:45, gr.2
Wykład (s.on-line), Artur Stefankiewicz
10:45, gr.1
Wykład (s.on-line), Piotr Pawluć
11:00
12:00
12:45, gr.1
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
12:45, gr.1
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
12:45, gr.2
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
12:45, gr.2
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
12:45, gr.1
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
12:45, gr.1
Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
12:45, gr.1
Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Collegium Chemicum