Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Zajęcia ogólnorozwojowe 32-ZOGKM
Zajęcia wychowania fizycznego (WF) Semestr letni 2020/2021

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
Filip Przymusiński 23/23 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
Filip Przymusiński 22/23 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
Filip Przymusiński 24/23 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30, Młyńska, sala 1 - Hala
Maciej Wojciechowski 22/23 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, Młyńska, sala 1 - Hala
Dariusz Perkowski 23/23 szczegóły
6 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Maciej Czaronek 25/23 szczegóły
7 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
Fryderyk Musielak, Maciej Wojciechowski 22/23 szczegóły
8 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala 217 - powerbike
Michał Szymański 23/23 szczegóły
9 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, Szamarzewskiego, sala 1-dolna
Barbara Machyna 22/23 szczegóły
10 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, Szamarzewskiego, sala 2-gorna
Agnieszka Abrahamczyk, Julia Jóźwiak 22/23 szczegóły
11 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, Młyńska, sala 1 - Hala
Dariusz Perkowski 23/23 szczegóły
12 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Teren
Wojciech Weiss 23/23 szczegóły
13 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Piotr Ogarzyński, Katarzyna Magdziak 22/23 szczegóły
14 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
Maciej Wojciechowski 22/23 szczegóły
15 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala 217 - powerbike
Michał Szymański 23/23 szczegóły
16 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30, Młyńska, sala 1 - Hala
Piotr Szafarkiewicz 24/23 szczegóły
17 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Piotr Ogarzyński, Katarzyna Magdziak 22/23 szczegóły
18 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala 217 - powerbike
Łukasz Stypa 23/23 szczegóły
19 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00, Młyńska, sala 2 - Sala lecznicza
Piotr Szafarkiewicz 12/23 szczegóły
20 każdy wtorek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
Maciej Palka 24/23 szczegóły
21 każdy wtorek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
Maciej Czaronek 24/23 szczegóły
22 każdy wtorek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Teren
Wojciech Weiss 23/23 szczegóły
23 każdy wtorek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
Maciej Palka 22/23 szczegóły
24 każdy wtorek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
Maciej Czaronek 24/23 szczegóły
26 każdy wtorek, 15:30 - 17:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
Łukasz Stypa, Marek Kruk 23/23 szczegóły
27 każdy wtorek, 15:30 - 17:00, Młyńska, sala 1 - Hala
Dariusz Perkowski 22/23 szczegóły
29 każda środa, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
Andrzej Bromberek 23/23 szczegóły
30 każda środa, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
Jolanta Tomczak 23/23 szczegóły
31 każda środa, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
Andrzej Bromberek 23/23 szczegóły
32 każda środa, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
Maciej Wojciechowski, Łukasz Stypa, Dariusz Perkowski, Łukasz Nowak 22/23 szczegóły
33 każda środa, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala Teren
Mirosław Kowalski, Łukasz Nowak 24/23 szczegóły
34 każda środa, 14:00 - 15:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
Maciej Wojciechowski, Łukasz Stypa, Dariusz Perkowski, Łukasz Nowak 23/23 szczegóły
35 każda środa, 14:00 - 15:30, Młyńska, sala 1 - Hala
Mirosław Kowalski, Łukasz Nowak 23/23 szczegóły
36 każdy czwartek, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Damian Lisiecki, Agnieszka Abrahamczyk 23/23 szczegóły
37 każdy czwartek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Maciej Czaronek 23/23 szczegóły
38 każdy czwartek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
Katarzyna Magdziak 24/23 szczegóły
39 każdy czwartek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Maciej Czaronek 23/23 szczegóły
40 każdy czwartek, 11:00 - 12:30, Młyńska, sala 1 - Hala
Łukasz Nowak, Katarzyna Magdziak 23/23 szczegóły
41 każdy czwartek, 15:30 - 17:00, Młyńska, sala 1 - Hala
Maciej Wojciechowski 23/23 szczegóły
42 każdy czwartek, 17:00 - 18:30, Młyńska, sala 1 - Hala
Maciej Wojciechowski 22/23 szczegóły
43 każdy piątek, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Dariusz Perkowski 23/23 szczegóły
44 każdy piątek, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
Marek Kruk 24/23 szczegóły
45 każdy piątek, 8:00 - 9:30, Szamarzewskiego, sala 2-gorna
Agnieszka Abrahamczyk 22/23 szczegóły
46 każdy piątek, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Teren
Wojciech Weiss 22/23 szczegóły
47 każdy piątek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Bartosz Hekiert 23/23 szczegóły
48 każdy piątek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
Dariusz Perkowski 23/23 szczegóły
49 każdy piątek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala 217 - powerbike
Elżbieta Horaczyńska 22/23 szczegóły
50 każdy piątek, 9:30 - 11:00, Szamarzewskiego, sala 2-gorna
Agnieszka Abrahamczyk 22/23 szczegóły
51 każdy piątek, 9:30 - 11:00, Młyńska, sala 1 - Hala
Maciej Wojciechowski 23/23 szczegóły
52 każdy piątek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Teren
Wojciech Weiss 23/23 szczegóły
53 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Teren
Łukasz Nowak, Maciej Czaronek 23/23 szczegóły
54 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Bartosz Hekiert 23/23 szczegóły
55 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
Dariusz Perkowski 23/23 szczegóły
56 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala 217 - powerbike
Katarzyna Magdziak 23/23 szczegóły
57 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
Andrzej Bromberek 22/23 szczegóły
58 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Młyńska, sala 1 - Hala
Maciej Wojciechowski 23/23 szczegóły
59 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Teren
Wojciech Weiss 22/23 szczegóły
60 każdy piątek, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
Dariusz Perkowski 21/23 szczegóły
61 każdy piątek, 12:30 - 14:00, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
Andrzej Bromberek 22/23 szczegóły
62 każda środa, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Sala duża 2S1
Andrzej Witkowski 0/22 szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.