Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium magisterskie 18-SEM-11uh1
Seminarium (SEM) Semestr zimowy 2019/2020

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Katarzyna Balbuza 1/8 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Konrad Białecki 2/7 szczegóły
3 (brak danych), (sala nieznana)
Magdalena Biniaś-Szkopek 2/10 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
6 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Maciej Bugajewski 2/10 szczegóły
7 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/9 szczegóły
8 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/9 szczegóły
9 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Rafał Dobek 1/8 szczegóły
10 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/9 szczegóły
11 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/9 szczegóły
12 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Maciej Dorna 2/10 szczegóły
14 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/0 szczegóły
15 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Maciej Franz 3/3 szczegóły
16 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
18 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/9 szczegóły
19 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/7 szczegóły
24 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
25 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Agnieszka Jakuboszczak 3/3 szczegóły
26 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Tadeusz Janicki 1/10 szczegóły
27 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Stanisław Jankowiak 6/7 szczegóły
29 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
31 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Violetta Julkowska 5/8 szczegóły
33 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/9 szczegóły
34 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/9 szczegóły
35 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Danuta Konieczka-Śliwińska 2/7 szczegóły
38 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
40 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Igor Kraszewski 5/10 szczegóły
41 (brak danych), (sala nieznana)
Adam Krawiec 1/ szczegóły
42 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Krzysztof Królczyk 2/9 szczegóły
43 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Bartosz Kruszyński 3/10 szczegóły
46 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/7 szczegóły
47 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/9 szczegóły
48 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
49 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Aleksander Małecki 4/4 szczegóły
50 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
52 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Krzysztof Marchlewicz 1/7 szczegóły
54 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Przemysław Matusik 1/9 szczegóły
56 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Maciej Michalski 2/7 szczegóły
57 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Marek Mikołajczyk 1/7 szczegóły
58 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Jan Miłosz 1/10 szczegóły
59 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/0 szczegóły
60 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
61 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/9 szczegóły
62 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Jarosław Nikodem 1/10 szczegóły
63 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Piotr Okulewicz 1/8 szczegóły
65 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
66 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/9 szczegóły
67 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Zdzisław Pentek 2/10 szczegóły
69 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Zbigniew Pilarczyk 3/3 szczegóły
70 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Piotr Pokora 2/9 szczegóły
72 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Jan Prostko-Prostyński 2/8 szczegóły
73 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Łukasz Różycki 3/10 szczegóły
75 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
76 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Agnieszka Sawicz 3/10 szczegóły
79 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
80 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Edward Skibiński 1/10 szczegóły
81 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Dorota Skotarczak 3/2 szczegóły
82 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
83 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Maria Solarska 1/10 szczegóły
85 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
86 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Krzysztof Stryjkowski 3/9 szczegóły
88 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/9 szczegóły
89 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Damian Szymczak 1/10 szczegóły
90 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
92 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/9 szczegóły
93 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/0 szczegóły
94 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Rafał Witkowski 1/10 szczegóły
95 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Jakub Wojtkowiak 1/9 szczegóły
96 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Ryszard Wryk 2/10 szczegóły
98 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/10 szczegóły
100 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Michał Zwierzykowski 2/6 szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.