Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Tenis ziemny z siłownią 32-TZ-KT
Zajęcia wychowania fizycznego (WF) Semestr letni 2015/2016

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, sala Korty
Jan Strugarek, Piotr Ogarzyński 15/18 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, sala Korty
Jan Strugarek, Piotr Ogarzyński 17/18 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30, sala Korty
Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek, Damian Lisiecki 18/18 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00, sala Korty
Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek, Grzegorz Szajek 17/18 szczegóły
5 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, sala Korty
Piotr Ogarzyński, Zenon Jezierski, Maciej Czaronek 13/18 szczegóły
6 każdy wtorek, 9:30 - 11:00, sala Korty
Piotr Ogarzyński, Zenon Jezierski, Maciej Czaronek 18/18 szczegóły
7 każdy wtorek, 11:00 - 12:30, sala Korty
Maciej Czaronek, Zenon Jezierski, Jan Strugarek 14/18 szczegóły
8 każdy wtorek, 12:30 - 14:00, sala Korty
Maciej Czaronek 0/18 szczegóły
9 każda środa, 8:00 - 9:30, sala Korty
Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek, Maciej Czaronek, Marek Kruk 13/18 szczegóły
10 każda środa, 9:30 - 11:00, sala Korty
Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek, Maciej Czaronek, Marek Kruk 18/18 szczegóły
11 każda środa, 11:00 - 12:30, sala Korty
Jan Strugarek 18/18 szczegóły
12 każda środa, 12:30 - 14:00, sala Korty
Jan Strugarek 18/18 szczegóły
13 każda środa, 14:00 - 15:30, sala Korty
Jan Strugarek 18/18 szczegóły
14 każdy czwartek, 8:00 - 9:30, sala Korty
Michał Marciniak, Jan Strugarek, Agata Szeklicka 15/18 szczegóły
15 każdy czwartek, 9:30 - 11:00, sala Korty
Michał Marciniak, Jan Strugarek, Agata Szeklicka 17/18 szczegóły
16 każdy piątek, 8:00 - 9:30, sala Korty
Łukasz Stypa, Andrzej Bromberek, Agata Szeklicka, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz 16/18 szczegóły
17 każdy piątek, 9:30 - 11:00, sala Korty
Łukasz Stypa, Andrzej Bromberek, Agata Szeklicka, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz 15/18 szczegóły
18 każdy piątek, 11:00 - 12:30, sala Korty
Łukasz Stypa, Ewa Koperska, Andrzej Bromberek, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz 15/18 szczegóły
19 każdy piątek, 12:30 - 14:00, sala Korty
Łukasz Stypa, Ewa Koperska, Andrzej Bromberek, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz 16/18 szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Zagajnikowa
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.