Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Sekcja 32-WF-SEKCJE
Zajęcia wychowania fizycznego (WF) Semestr letni 2014/2015

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 18:00 - 19:30, Zagajnikowa, sala Sala duża 2S1
każda środa, 17:00 - 18:30, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Karolina Perz 17/ szczegóły
2 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Piotr Ogarzyński 2/ szczegóły
3 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Kruk 8/ szczegóły
4 każdy wtorek, 18:00 - 19:30, Zagajnikowa, sala Siłownia
każdy czwartek, 18:00 - 19:30, Zagajnikowa, sala Siłownia
Maciej Wojciechowski 12/ szczegóły
5 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00, Młyńska, sala 1 - Hala
każda środa, 19:00 - 20:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Wojciech Weiss 10/ szczegóły
6 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Jakub Wieczorek 4/ szczegóły
7 każdy poniedziałek, 18:15 - 19:45, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
każda środa, 17:00 - 18:30, Szamarzewskiego, sala 2-gorna
Szymon Gogola 8/ szczegóły
8 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Włodzimierz Tokariew 6/ szczegóły
9 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Piotr Ogarzyński 7/ szczegóły
10 każdy poniedziałek, 20:30 - 22:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
każdy czwartek, 20:30 - 22:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Zenon Jezierski 17/ szczegóły
11 każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
każda środa, 20:30 - 22:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Henryk Gawlak 2/ szczegóły
12 każdy poniedziałek, 17:30 - 19:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
każdy czwartek, 19:00 - 20:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Łukasz Stypa 15/ szczegóły
13 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Stanoch 1/ szczegóły
14 każdy czwartek, 14:00 - 15:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Lucyna Szudzińska 5/ szczegóły
15 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Mateusz Witkowski 4/ szczegóły
16 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Piotr Kulka 9/ szczegóły
17 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Michał Marciniak 3/ szczegóły
18 każdy wtorek, 17:00 - 18:30, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
każdy czwartek, 17:00 - 18:30, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
Andrzej Bromberek 8/ szczegóły
19 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Filip Przymusiński 2/ szczegóły
20 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00, Zagajnikowa, sala Siłownia
każda środa, 18:30 - 20:00, Zagajnikowa, sala Siłownia
Adam Kornowski 13/ szczegóły
21 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Fryderyk Musielak 3/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.