Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 25 (2021-10-25 - 2021-10-31)
Collegium Novum bl. B (111)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-10-25 - 2021-10-31  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.5
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Natalia Kaźmierczak, Justyna Woszczyk
8:00, CW gr.6
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Hubert Patrzykąt, Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00, CW gr.5
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Olga Senk-Szelągiewicz
8:00, CW gr.3
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Marina Jakowlewa-Pawlik
9:00
9:45, CW gr.3
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Aleksander Gazarian, Natalia Królikiewicz, Irina Lorenc
9:45, CW gr.4
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Natalia Kaźmierczak, Justyna Woszczyk
9:45, CW gr.3
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45, CW gr.3
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Aleksander Gazarian, Natalia Królikiewicz, Irina Lorenc
9:45, CW gr.3
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Marina Jakowlewa-Pawlik
10:00
11:00
11:30, CW gr.2
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Roman Szubin, Aleksander Gazarian, Irina Lorenc
11:30, CW gr.3
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Justyna Woszczyk, Nadzieja Smagina
11:30, CW gr.9
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Nadzieja Smagina
11:30, CW gr.5
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Paulina Bortnowska, Natalia Królikiewicz, Aleksander Gazarian
11:30, KON gr.1
Język rosyjski - komunikacja ustna i pisemna w biznesie - Marina Jakowlewa-Pawlik
12:00
13:00
13:15, KON gr.2
Język rosyjski w biznesie - Aleksander Gazarian
13:15, KON gr.2
Przedmiot do wyboru V dla profilu ogólnofilologicznego - Aleksander Gazarian
13:15, KON gr.2
Przedmiot do wyboru V - Aleksander Gazarian
13:15, CW gr.2
Lektorat języka białoruskiego/ukraińskiego - Anna Żebrowska
13:15, KON gr.3
Folklor i literatura staroruska - Aleksandra Zywert
13:15, CW gr.2
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Olga Makarowska
14:00
15:0015:00, KON gr.1
Język rosyjski w biznesie - Aleksander Gazarian
15:00, KON gr.1
Dydaktyka języka rosyjskiego - Olga Makarowska
15:00, CW gr.2
Praktyczna nauka języka angielskiego, gramatyka - Anna Domińska
15:00, CW gr.1
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Natalia Królikiewicz
15:00, CW gr.2
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Olga Makarowska
16:00
16:45, CW gr.1
Praktyczna nauka języka angielskiego, gramatyka - Anna Domińska
16:45, CW gr.1
Praktyczna nauka języka angielskiego, ge - Anna Domińska
16:45, CW gr.2
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Roman Szubin, Aleksander Gazarian, Irina Lorenc
16:45, CW gr.1
Praktyczna nauka języka angielskiego, fonetyka - Ewelina Wojtkowiak
17:00
18:00
18:30, CW gr.3
Praktyczna nauka języka angielskiego, gramatyka - Anna Domińska
18:30, KON gr.1
Historia literatury angielskiej - Jeremy Pomeroy
19:00
20:00