Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Informacje o sali nr 324 (2022-11-21 - 2022-11-27)
Collegium Maius (070)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:    
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-11-21 - 2022-11-27  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.2
English for Teaching and Academic Purposes - Alexandra Cintrón Jiménez
8:00, LEK gr.10
Język angielski specjalistyczny - Małgorzata Witczak
8:00, CW gr.1
Masterpieces of Polish literature - Marcin Jauksz
8:00, CW gr.1
Masterpieces of Polish Literature - Marcin Jauksz
8:00, CW gr.2
Metodyka nauczania - spec. nauczycielska - Anna Podemska-Kałuża
8:00, CW gr.5
Wiedza o historycznym rozwoju polszczyzny - Dorota Rojszczak-Robińska
9:00
9:45, CW gr.3
Wiedza o kulturze - Monika Błaszczak-Stachowiak
9:45, WAR gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka metodyczna śródroczna - spec. nauczycielska - Anita Gis
9:45, CW gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Gramatyka opisowa języka polskiego - Wojciech Hofmański
9:45, CW gr.1
Metodyka nauczania - spec. nauczycielska - Anna Podemska-Kałuża
9:45, CW gr.3
Wiedza o historycznym rozwoju polszczyzny - Dorota Masłej
10:00
11:00
11:30, CW gr.4
Wiedza o kulturze - Monika Błaszczak-Stachowiak
11:30, CW gr.3
Metodyka nauczania - spec. nauczycielska - Anita Gis
11:30, CW gr.1
Gramatyka opisowa języka polskiego - Wojciech Hofmański
11:30, CW gr.8
Język łaciński z elementami kultury antycznej - Katarzyna Kaniecka-Juszczak
11:30, CW gr.6
Wiedza o historycznym rozwoju polszczyzny - Marcin Kuźmicki
12:00
13:00
13:30, CW gr.2
English for Teaching and Academic Purposes - basic - Alexandra Cintrón Jiménez
13:30, CW gr.1
Samoświadomość literatury: pisarze o pisaniu - spec. artystycznoliteracka - Jerzy Borowczyk
13:30, CW gr.1
Zarządzanie marką - spec. komunikacja medialna - Ewa Krawiecka
13:30, CW gr.1
Wiedza o historycznym rozwoju polszczyzny - Aneta Müller, Paulina Michalska-Górecka
14:00
15:00
15:15, WAR gr.1
Sztuka pisania o filmie - Krzysztof Kozłowski
15:15, WYK gr.1
Społeczne i psychologiczne konteksty literatury - spec. artystycznoliteracka - Piotr Śliwiński
15:15, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Historia literatury polskiej (do roku 1918) - Krzysztof Prabucki, Lidia Banowska
15:15, CW gr.2
Warsztat polonisty - czytanie II - Agnieszka Rydz
16:00
17:0017:00, WYK gr.1
Powinowactwa sztuk - spec. artystycznoliteracka - Urszula Putyńska
17:00, CW gr.1
Historia literatury polskiej (do roku 1918) - Krzysztof Prabucki, Lidia Banowska
17:00, CW gr.1
Warsztat polonisty - czytanie II - Marek Osiewicz
18:00
18:45, WYK gr.1
Dziewiętnastowieczna fantastyka naukowa - tradycje, inspiracje, idee - Małgorzata Okulicz-Kozaryn
18:45, WYK gr.1
Dziewiętnastowieczna fantastyka naukowa - tradycje, inspiracje, idee - Małgorzata Okulicz-Kozaryn
18:45, CW gr.4
Warsztat polonisty - czytanie II - Małgorzata Woźniak, Joanna Maleszyńska
19:00
20:00
ul. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
tel: +48 61 829 4000
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-7 (2022-11-16)