Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium magisterskie

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 01-X-SEMIMAG-II-1 Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium magisterskie
Jednostka: Wydział Biologii
Grupy: 009. Biologia, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, semestr 3
021. Biologia, spec. Nauczanie Biologii, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, sem. 3
031. Biotechnologia, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, semestr 3
067. Ochrona środowiska, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, semestr 3
088. Neurobiologia, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, semestr 1
Moodle - przedmioty Szkoły Nauk Przyrodniczych
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 4.00 LUB 3.00 LUB 2.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Jakub Barylski, Marek Bąkowski, Arnold Bernaciak, Rafał Bernard, Paweł Bogawski, Andrzej Brzeg, Michał Budka, Zbigniew Celka, Szymon Chowański, Ewa Chudzińska, Elżbieta Czarniewska, Julia Durzyńska, Magdalena Herdegen-Radwan, Mirosław Jurczyszyn, Adam Kaznowski, Piotr Klimaszyk, Ryszard Koczura, Jakub Kosicki, Magdalena Kosińska, Marta Krenz-Niedbała, Magdalena Krzesłowska, Sylwia Krzymińska, Lechosław Kuczyński, Marlena Lembicz, Wojciech Magowski, Beata Messyasz, Joanna Mokracka, Rafał Mól, Maciej Nowak, Władysław Polcyn, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Mirosława Siatecka, Anna Skoracka, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Adrian Surmacki, Ewa Szczuka, Maciej Szymański, Małgorzata Wojtkowska, Piotr Zduniak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Małgorzata Arlet, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Jakub Barylski, Arnold Bernaciak, Rafał Bernard, Zbigniew Celka, Jagna Chmielowska-Bąk, Szymon Chowański, Julia Durzyńska, Maciej Gąbka, Jarosław Gzyl, Artur Jarmołowski, Wiesława Jarmuszkiewicz, Wojciech Karłowski, Adam Kaznowski, Piotr Klimaszyk, Hanna Kmita, Mikołaj Kokociński, Jakub Kosicki, Marta Krenz-Niedbała, Lechosław Kuczyński, Marlena Lembicz, Małgorzata Leśniewska, Robert Luciński, Wojciech Magowski, Paweł Marciniak, Beata Messyasz, Lucyna Mrówczyńska, Maciej Nowak, Tomasz Osiejuk, Andrzej Pacak, Władysław Polcyn, Katarzyna Raczyńska, Eliza Rybska, Sławomir Samardakiewicz, Mirosława Siatecka, Anna Skoracka, Małgorzata Słocińska, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Robert Sobkowiak, Piotr Szkudlarz, Zofia Szweykowska-Kulińska, Urszula Walczak, Aleksandra Wojnicka-Półtorak, Małgorzata Wojtkowska, Łukasz Wojtyla, Joanna Ziomek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2021/2022" (w trakcie)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Małgorzata Adamiec, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Małgorzata Arlet, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Daria Bajerlein, Jakub Barylski, Alina Bączkiewicz, Marek Bąkowski, Arnold Bernaciak, Rafał Bernard, Paweł Bogawski, Andrzej Brzeg, Jagna Chmielowska-Bąk, Agnieszka Cieszyńska, Julia Durzyńska, Agata Frątczak, Maciej Gąbka, Bartłomiej Gołdyn, Jan Holeksa, Bogdan Jackowiak, Mirosław Jurczyszyn, Łukasz Kaczmarek, Marta Krenz-Niedbała, Zofia Książkiewicz-Parulska, Marlena Lembicz, Robert Luciński, Wojciech Magowski, Paweł Marciniak, Maciej Nowak, Tomasz Osiejuk, Andrzej Pacak, Aneta Piechalak, Jacek Radwan, Leszek Rychlik, Sławomir Samardakiewicz, Bożena Sikora, Anna Skoracka, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Elżbieta Szeląg-Wasielewska, Anita Szwed, Lech Urbaniak, Arkadiusz Urbański, Alicja Warowicka, Justyna Wiland-Szymańska, Maria Wojterska, Małgorzata Wojtkowska, Tomasz Wyka
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.