Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pracownia magisterska

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 01-X-PRACMAG-II-2 Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Pracownia magisterska
Jednostka: Wydział Biologii
Grupy: 010. Biologia, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, semestr 4
022. Biologia, spec. Nauczanie Biologii, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, sem. 4
032. Biotechnologia, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, semestr 4
068. Ochrona środowiska, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, semestr 4
089. Neurobiologia, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, semestr 2
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 10.00 LUB 15.00 LUB 13.00 LUB 11.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2018-02-22 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 90 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Julian Chmiel, Ewa Chudzińska, Zbigniew Czapla, Wojciech Karłowski
Prowadzący grup: Nina Antos-Krzemińska, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Jakub Baranek, Edward Baraniak, Alina Bączkiewicz, Rafał Bernard, Johannes Bluijssen, Sławomir Borek, Zbigniew Celka, Ewa Chudzińska, Elżbieta Czarniewska, Mirosława Dabert, Renata Dondajewska-Pielka, Ryszard Gołdyn, Anna Goździcka-Józefiak, Tomasz Hanć, Jan Holeksa, Bogdan Jackowiak, Artur Jarmołowski, Wiesława Jarmuszkiewicz, Maria Agnieszka Kaczmarek, Andonis Karachitos, Hanna Kmita, Agnieszka Knopik-Skrocka, Ryszard Koczura, Magdalena Kosińska, Ziemowit Kosiński, Katarzyna Kowalczewska-Madura, Anna Kozak, Marta Krenz-Niedbała, Teresa Lehmann, Krzysztof Leśniewicz, Grażyna Liczbińska, Robert Luciński, Agnieszka Ludwików, Izabela Makałowska, Arleta Małecka, Paweł Marciniak, Iwona Melosik, Joanna Mokracka, Rafał Mól, Lucyna Mrówczyńska, Maciej Nowak, Ziemowit Olszanowski, Tomasz Osiejuk, Aneta Piechalak, Jacek Radwan, Leszek Rychlik, Jan Sadowski, Sławomir Samardakiewicz, Mirosława Siatecka, Bożena Sikora, Krzysztof Sobczak, Michał Szcześniak, Zofia Szweykowska-Kulińska, Maciej Szymański, Andrzej Zieleziński, Piotr Ziółkowski, Marek Żywicki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2019-02-22 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 90 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Julian Chmiel, Ewa Chudzińska, Zbigniew Czapla, Wojciech Karłowski
Prowadzący grup: Zbigniew Adamski, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Marek Bąkowski, Rafał Bernard, Jerzy Błoszyk, Maria Anna Bobowicz, Katarzyna Buczkowska-Chmielewska, Konrad Celiński, Sławomir Cerbin, Ewa Chudzińska, Mirosława Dabert, Julia Durzyńska, Eliza Głowska, Anna Goździcka-Józefiak, Tomasz Hanć, Jan Holeksa, Artur Jarmołowski, Anna Juras, Mirosław Jurczyszyn, Andonis Karachitos, Adam Kaznowski, Hanna Kmita, Agnieszka Knopik-Skrocka, Ryszard Koczura, Magdalena Kosińska, Katarzyna Kowalczewska-Madura, Marta Krenz-Niedbała, Sylwia Krzymińska, Teresa Lehmann, Małgorzata Leśniewska, Grażyna Liczbińska, Agnieszka Ludwików, Sylwia Łukasik, Wojciech Magowski, Beata Messyasz, Agnieszka Mokrowiecka, Lucyna Mrówczyńska, Maciej Nowak, Ireneusz Odrzykoski, Ziemowit Olszanowski, Elżbieta Poręba, Jacek Radwan, Eliza Rybska, Mirosława Siatecka, Maciej Skoracki, Małgorzata Słocińska, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Robert Sobkowiak, Ewa Szczuka, Anita Szwed, Witold Wachowiak, Aleksander Winiecki, Łukasz Wojtyla, Krzysztof Zawierucha, Piotr Ziółkowski, Rafał Zwolak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-24 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 90 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Małgorzata Arlet, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Jakub Baranek, Jakub Barylski, Marek Bąkowski, Arnold Bernaciak, Rafał Bernard, Paweł Bogawski, Małgorzata Borowiak, Andrzej Brzeg, Michał Budka, Zbigniew Celka, Szymon Chowański, Elżbieta Czarniewska, Magdalena Durda-Masny, Julia Durzyńska, Magdalena Herdegen-Radwan, Jan Holeksa, Anna Juras, Mirosław Jurczyszyn, Andonis Karachitos, Anna Kasprowicz-Maluśki, Adam Kaznowski, Piotr Klimaszyk, Ryszard Koczura, Jakub Kosicki, Marta Krenz-Niedbała, Sylwia Krzymińska, Lechosław Kuczyński, Marlena Lembicz, Grażyna Liczbińska, Wojciech Magowski, Beata Messyasz, Joanna Mokracka, Rafał Mól, Maciej Nowak, Władysław Polcyn, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Eliza Rybska, Mirosława Siatecka, Anna Skoracka, Krzysztof Sobczak, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Adrian Surmacki, Ewa Szczuka, Anita Szwed, Maciej Szymański, Sylwia Trambacz-Oleszak, Lech Urbaniak, Piotr Zduniak, Piotr Ziółkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2021-03-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 90 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Jakub Barylski, Arnold Bernaciak, DAWID BIELEWICZ, Jerzy Błoszyk, Paweł Bogawski, Małgorzata Borowiak, Jagna Chmielowska-Bąk, Szymon Chowański, Ewa Chudzińska, Agata Cieśla, Julia Durzyńska, Małgorzata Garnczarska, Maciej Gąbka, Tomasz Hanć, Artur Jarmołowski, Wiesława Jarmuszkiewicz, Anna Kasprowicz-Maluśki, Adam Kaznowski, Piotr Klimaszyk, Hanna Kmita, Mikołaj Kokociński, Jakub Kosicki, Magdalena Kosińska, Marta Krenz-Niedbała, Lechosław Kuczyński, Marlena Lembicz, Robert Luciński, Wojciech Magowski, Izabela Makałowska, Paweł Marciniak, Beata Messyasz, Lucyna Mrówczyńska, Maciej Nowak, Oskar Nowak, Tomasz Osiejuk, Władysław Polcyn, Katarzyna Raczyńska, Eliza Rybska, Leszek Rychlik, Sławomir Samardakiewicz, Mirosława Siatecka, Anna Skoracka, Małgorzata Słocińska, Krzysztof Sobczak, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Robert Sobkowiak, Michał Szcześniak, Anita Szwed, Zofia Szweykowska-Kulińska, Joanna Wesoły, Aleksandra Wojnicka-Półtorak, Łukasz Wojtyla, Andrzej Zieleziński, Joanna Ziomek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.