MSc Project
Informacje ogólne
Kod przedmiotu: | 01-BTA-MSCPROJ-12 |
Kod Erasmus / ISCED: | (brak danych) / (brak danych) |
Nazwa przedmiotu: | MSc Project |
Jednostka: | Wydział Biologii |
Grupy: |
092. Master Programme in Biotechnology, drugi stopień, rok 2, semestr 3 Moodle - przedmioty Szkoły Nauk Przyrodniczych |
Punkty ECTS i inne: |
9.00
LUB
10.00
(zmienne w czasie)
|
Język prowadzenia: | (brak danych) |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/2021" (zakończony)
Okres: | 2020-10-01 - 2021-02-28 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Ćwiczenia, 120 godzin
|
|
Koordynatorzy: | Ewa Chudzińska, Zbigniew Czapla, Wojciech Karłowski | |
Prowadzący grup: | Nina Antos-Krzemińska, Johannes Bluijssen, Małgorzata Borowiak, Julia Durzyńska, Wiesława Jarmuszkiewicz, Andonis Karachitos, Wojciech Karłowski, Hanna Kmita, Ryszard Koczura, Patryk Konieczny, Sylwia Krzymińska, Krzysztof Leśniewicz, Joanna Mokracka, Robert Nawrot, Elżbieta Poręba, Katarzyna Raczyńska, Jakub Rybka, Mirosława Siatecka, Krzysztof Sobczak, Joanna Wesoły | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2021/2022" (zakończony)
Okres: | 2021-10-01 - 2022-02-23 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Ćwiczenia, 120 godzin
|
|
Koordynatorzy: | Ewa Chudzińska, Zbigniew Czapla, Wojciech Karłowski | |
Prowadzący grup: | Johannes Bluijssen, Małgorzata Borowiak, Julia Durzyńska, Michał Gdula, Wiesława Jarmuszkiewicz, Andonis Karachitos, Anna Kasprowicz-Maluśki, Agnieszka Knopik-Skrocka, Izabela Makałowska, Joanna Mokracka, Robert Nawrot, Katarzyna Raczyńska, Jakub Rybka, Joanna Wesoły, Małgorzata Wojtkowska, Piotr Ziółkowski | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2022/2023" (zakończony)
Okres: | 2022-10-01 - 2023-02-26 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Ćwiczenia, 120 godzin
|
|
Koordynatorzy: | (brak danych) | |
Prowadzący grup: | Johannes Bluijssen, Małgorzata Borowiak, Mirosława Dabert, Julia Durzyńska, Michał Gdula, Kinga Kamieniarz-Gdula, Agnieszka Knopik-Skrocka, Maciej Kozak, Jerzy Michalik, Lucyna Mrówczyńska, Robert Nawrot, Mikołaj Olejniczak, Agnieszka Piasecka, Robert Przekop, Katarzyna Raczyńska, Jakub Rybka, Krzysztof Sobczak | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2023/2024" (zakończony)
Okres: | 2023-10-01 - 2024-02-25 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Ćwiczenia, 120 godzin
|
|
Koordynatorzy: | (brak danych) | |
Prowadzący grup: | Mirosława Dabert, Julia Durzyńska, Michał Gdula, Kinga Kamieniarz-Gdula, Andonis Karachitos, Patryk Konieczny, Magdalena Masłoń, Mikołaj Olejniczak, Katarzyna Raczyńska, Krzysztof Sobczak, Michał Szcześniak, Elżbieta Wanowska, Łukasz Wejnerowski, Martyna Węglewska | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: |
Przedmiot -
Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą |
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.