Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Opieka nad realizacją indywidualnego programu badawczego doktoranta

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 5603-DS-OPNAUK
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Opieka nad realizacją indywidualnego programu badawczego doktoranta
Jednostka: Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych
Grupy: Moodle - przedmioty Szkoły Nauk Ścisłych
Punkty ECTS i inne: (brak) Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Seminarium, 20 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Michał Banaszak, Przemysław Bartczak, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Artur Ciesielski, Luis Emerson Coy Romero, Anna Dembska, Wojciech Dimitrow, Beata Dudziec, Wojciech Dybalski, Krzysztof Dyczkowski, Anna Dyrdał, Agnieszka Feliczak-Guzik, Zbigniew Fojud, Krzysztof Gibasiewicz, Błażej Gierczyk, Roman Gołębiewski, Joanna Gościańska, Tomasz Górecki, Filip Graliński, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Agnieszka Janiak, Beata Jasiewicz, Krzysztof Jassem, Arkadiusz Józefczak, Stefan Jurga, Andrzej Katrusiak, Jędrzej Kociński, Ireneusz Kownacki, Maciej Kozak, Mieczysław Kozłowski, Maciej Krawczyk, Tomasz Kwiatkowski, Marek Kwiek, Marcin Kwit, Stefan Lis, Tomasz Łuczak, Hieronim Maciejewski, Mariusz Majchrzak, Bronisław Marciniak, Jacek Marciniak, Bogdan Marciniec, Wacław Marzantowicz, Radosław Mrówczyński, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Tomasz Pędziński, Donata Pluskota-Karwatka, Tomasz Polak, Magdalena Rapp, Zbigniew Rozynek, Artur Stefankiewicz, Marek Szafrański, Kosma Szutkowski, Jędrzej Walkowiak, Justyna Walkowiak-Kulikowska, Ireneusz Weymann, Maria Ziółek, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2021/2022" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Seminarium, 15 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Weronika Andrzejewska, Michał Antoszczak, Michał Banaszak, Przemysław Bartczak, Karol Bartkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Michał Cegłowski, Sylwia Chałupniczak, Dorota Chudoba, Artur Ciesielski, Luis Emerson Coy Romero, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Wojciech Dimitrow, Maria Dobies, Beata Dudziec, Wojciech Dybalski, Krzysztof Dyczkowski, Anna Dyrdał, Hermann Ehrlich, Jan Felcyn, Agnieszka Feliczak-Guzik, Marta Fik-Jaskółka, Zbigniew Fojud, Adrian Franczyk, Krzysztof Gibasiewicz, Błażej Gierczyk, Mirosław Gilski, Roman Gołębiewski, Adam Gorczyński, Joanna Gościańska, Tomasz Górecki, Bartłomiej Graczykowski, Filip Graliński, Paweł Gruszecki, Bartosz Grześkowiak, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Igor Iatsunskyi, Marta Ignasiak-Kciuk, Agnieszka Janiak, Beata Jasiewicz, Krzysztof Jassem, Renata Jastrząb, Arkadiusz Józefczak, Stefan Jurga, Andrzej Katrusiak, Jarosław Kłos, Jędrzej Kociński, Hanna Koenig, Henryk Koroniak, Katarzyna Koroniak-Szejn, Ireneusz Kownacki, Maciej Kozak, Mieczysław Kozłowski, Maciej Krawczyk, Tomasz Kwiatkowski, Marek Kwiek, Marcin Kwit, Anna Lewandowska-Andrałojć, Mikołaj Lewandowski, Stefan Lis, Tomasz Łuczak, Hieronim Maciejewski, Mariusz Majchrzak, Anna Malaika, Anna Marciniak, Bronisław Marciniak, Jacek Marciniak, Bogdan Marciniec, Grzegorz Markiewicz, Wacław Marzantowicz, Marta Marzec, Michał Michałowski, Radosław Mrówczyński, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Anna Olejniczak, Bartosz Orwat, Dawid Pakulski, Wojciech Pałubicki, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Tomasz Pędziński, Zuzanna Pietralik-Molińska, Donata Pluskota-Karwatka, Marcin Podsiadło, Tomasz Polak, Tomasz Pospieszny, Anna Preis, Robert Przekop, Anna Przekoracka-Krawczyk, Mariusz Puchalski, Bivas Rana, Magdalena Rapp, Zbigniew Rozynek, Marcin Runowski, Arleta Sierakowska, Marek Sikorski, Paweł Skowronek, Szymon Sobczak, Artur Stefankiewicz, Marek Szafrański, Paulina Szczyglewska, Bogna Sztorch, Kosma Szutkowski, Jakub Szyling, Joanna Świetlik, Łukasz Tabisz, Michał Taube, Piotr Trocha, Aleksandra Trzaskowska, Anna Walczak, Jędrzej Walkowiak, Justyna Walkowiak-Kulikowska, Monika Wałęsa-Chorab, Ireneusz Weymann, Maciej Wiesner, Łukasz Wolski, Aneta Woźniak-Braszak, Michał Zabiszak, Maciej Zaranek, Mateusz Zelent, Anetta Zioła-Frankowska, Maria Ziółek, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2022/2023" (zakończony)

Okres: 2022-10-01 - 2023-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Seminarium, 15 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Weronika Andrzejewska, Michał Antoszczak, Michał Banaszak, Przemysław Bartczak, Karol Bartkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Aleksandra Bazan-Woźniak, Rafał Bielas, Izabela Bondecka-Krzykowska, Michał Cegłowski, Sylwia Chałupniczak, Przemysław Chełminiak, Grzegorz Chimczak, Artur Ciesielski, Luis Emerson Coy Romero, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Wojciech Dimitrow, Maria Dobies, Beata Dudziec, Wojciech Dybalski, Krzysztof Dyczkowski, Anna Dyrdał, Hermann Ehrlich, Jan Felcyn, Agnieszka Feliczak-Guzik, Marta Fik-Jaskółka, Dorota Flak, Zbigniew Fojud, Adrian Franczyk, Dawid Frąckowiak, Krzysztof Gibasiewicz, Błażej Gierczyk, Mirosław Gilski, Roman Gołębiewski, Adam Gorczyński, Joanna Gościańska, Tomasz Górecki, Bartłomiej Graczykowski, Agnieszka Grajewska, Jakub Grajewski, Filip Graliński, Paweł Gruszecki, Bartosz Grześkowiak, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Igor Iatsunskyi, Marta Ignasiak-Kciuk, Agnieszka Janiak, Aldona Jankowska, Beata Jasiewicz, Krzysztof Jassem, Renata Jastrząb, Arkadiusz Józefczak, Andrzej Katrusiak, Ahmet Kertmen, Jarosław Kłos, Jędrzej Kociński, Hanna Koenig, Henryk Koroniak, Katarzyna Koroniak-Szejn, Anna Kowalewska-Kudłaszyk, Jolanta Kowalska-Kuś, Ireneusz Kownacki, Maciej Kozak, Mieczysław Kozłowski, Maciej Krawczyk, Tomasz Kwiatkowski, Marek Kwiek, Marcin Kwit, Anna Lewandowska-Andrałojć, Mikołaj Lewandowski, Stefan Lis, Tomasz Łuczak, Hieronim Maciejewski, Mariusz Majchrzak, Anna Malaika, Anna Marciniak, Bronisław Marciniak, Jacek Marciniak, Bogdan Marciniec, Grzegorz Markiewicz, Wacław Marzantowicz, Marta Marzec, Michał Michałowski, Radosław Mrówczyński, Przemysław Niedzielski, Iwona Nowak, Izabela Nowak, Piotr Nowicki, Anna Olejniczak, Bartosz Orwat, Magdalena Otulakowska-Hypka, Dawid Pakulski, Wojciech Pałubicki, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Krzysztof Pawałowski, Piotr Pawluć, Tomasz Pędziński, Zuzanna Pietralik-Molińska, Cezary Pietraszuk, Robert Pietrzak, Tomasz Piłka, Krzysztof Piszczek, Donata Pluskota-Karwatka, Marcin Podsiadło, Tomasz Polak, Magdalena Polińska, Tomasz Pospieszny, Anna Preis, Robert Przekop, Anna Przekoracka-Krawczyk, Mariusz Puchalski, Bivas Rana, Magdalena Rapp, Kornel Roztocki, Zbigniew Rozynek, Marcin Runowski, Katarzyna Rybarczyk-Krzywdzińska, Iwona Rykowska, Błażej Scheibe, Tomasz Schoen, Krystyna Seifert, Aleksander Sęk, Arleta Sierakowska, Marek Sikorski, Paweł Skowronek, Andrzej Skumiel, Szymon Sobczak, Artur Stefankiewicz, Marek Szafrański, Paulina Szczyglewska, Bogna Sztorch, Kosma Szutkowski, Jakub Szyling, Małgorzata Śliwińska-Bartkowiak, Joanna Świetlik, Łukasz Tabisz, Michał Taube, Piotr Tomczak, Piotr Trocha, Aleksandra Trzaskowska, Jędrzej Walkowiak, Monika Wałęsa-Chorab, Agata Wawrzyńczak, Ireneusz Weymann, Andrzej Wicher, Maciej Wiesner, Łukasz Wolski, Aneta Woźniak-Braszak, Michał Zabiszak, Roman Zagrodnik, Maciej Zaranek, Mateusz Zelent, Anetta Zioła-Frankowska, Maria Ziółek, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2023/2024" (w trakcie)

Okres: 2023-10-01 - 2024-09-30

Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Seminarium, 15 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Weronika Andrzejewska, Michał Antoszczak, Michał Banaszak, Przemysław Bartczak, Karol Bartkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Aleksandra Bazan-Woźniak, Rafał Bielas, Michał Cegłowski, Sylwia Chałupniczak, Przemysław Chełminiak, Grzegorz Chimczak, Agnieszka Cichy, Artur Ciesielski, Luis Emerson Coy Romero, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Wojciech Dimitrow, Maria Dobies, Wojciech Drożdż, Wojciech Dybalski, Krzysztof Dyczkowski, Anna Dyrdał, Hermann Ehrlich, Jan Felcyn, Agnieszka Feliczak-Guzik, Marta Fik-Jaskółka, Dorota Flak, Zbigniew Fojud, Adrian Franczyk, Marcin Frankowski, Dawid Frąckowiak, Krzysztof Gibasiewicz, Mirosław Gilski, Adam Glinka, Roman Gołębiewski, Adam Gorczyński, Joanna Gościańska, Tomasz Górecki, Rafał Górniak, Bartłomiej Graczykowski, Agnieszka Grajewska, Filip Graliński, Paweł Gruszecki, Tomasz Grzyb, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Igor Iatsunskyi, Marta Ignasiak-Kciuk, Agnieszka Janiak, Aldona Jankowska, Beata Jasiewicz, Krzysztof Jassem, Renata Jastrząb, Arkadiusz Józefczak, Krzysztof Kamiński, Konrad Kapcia, Andrzej Katrusiak, Ahmet Kertmen, Jarosław Kłos, Jędrzej Kociński, Hanna Koenig, Henryk Koroniak, Katarzyna Koroniak-Szejn, Anna Kowalewska-Kudłaszyk, Jolanta Kowalska-Kuś, Ireneusz Kownacki, Maciej Kozak, Maciej Krawczyk, Maciej Kubicki, Tomasz Kwiatkowski, Marek Kwiek, Anna Lewandowska-Andrałojć, Mikołaj Lewandowski, Tomasz Łuczak, Mariusz Majchrzak, Anna Marciniak, Bronisław Marciniak, Jacek Marciniak, Bogdan Marciniec, Grzegorz Markiewicz, Roksana Markiewicz, Wacław Marzantowicz, Marta Marzec, Michał Michałowski, Lucyna Mrówczyńska, Przemysław Niedzielski, Iwona Nowak, Izabela Nowak, Piotr Nowicki, Anna Olejniczak, Bartosz Orwat, Magdalena Otulakowska-Hypka, Dawid Pakulski, Wojciech Pałubicki, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Krzysztof Pawałowski, Piotr Pawluć, Tomasz Pędziński, Zuzanna Pietralik-Molińska, Cezary Pietraszuk, Robert Pietrzak, Tomasz Piłka, Tomasz Piotrowski, Krzysztof Piszczek, Donata Pluskota-Karwatka, Marcin Podsiadło, Tomasz Polak, Magdalena Polińska, Tomasz Pospieszny, Anna Preis, Robert Przekop, Anna Przekoracka-Krawczyk, Piotr Przybylski, Bivas Rana, Kornel Roztocki, Zbigniew Rozynek, Katarzyna Rybarczyk-Krzywdzińska, Iwona Rykowska, Błażej Scheibe, Tomasz Schoen, Krystyna Seifert, Aleksander Sęk, Arleta Sierakowska, Marek Sikorski, Paweł Skowronek, Andrzej Skumiel, Szymon Sobczak, Artur Stefankiewicz, Marek Szafrański, Paulina Szczyglewska, Bogna Sztorch, Kosma Szutkowski, Róża Szweda, Jakub Szyling, Jerzy Szymański, Małgorzata Śliwińska-Bartkowiak, Joanna Świetlik, Michał Taube, Piotr Tomczak, Piotr Trocha, Aleksandra Trzaskowska, Jędrzej Walkowiak, Monika Wałęsa-Chorab, Agata Wawrzyńczak, Ireneusz Weymann, Andrzej Wicher, Maciej Wiesner, Monika Wojtczak-Kwaśniewska, Łukasz Wolski, Aneta Woźniak-Braszak, Michał Zabiszak, Roman Zagrodnik, Maciej Zaranek, Mateusz Zelent, Anetta Zioła-Frankowska, Marcin Ziółek, Maria Ziółek, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
ul. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
tel: +48 61 829 4000
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)