Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium grupy badawczej

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 02-SGBG Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium grupy badawczej
Jednostka: Wydział Chemii
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 1.00 LUB 2.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia 20 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Przemysław Andrzejewski, Danuta Barałkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Romualda Bregier-Jarzębowska, Lech Celewicz, Andrzej Dobek, Marcin Frankowski, Michał Giersig, Tomasz Grzyb, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Waldemar Iwanek, Renata Jastrząb, Bernard Juskowiak, Karol Kacprzak, Andrzej Katrusiak, Henryk Koroniak, Iwona Kowalczyk, Ireneusz Kownacki, Maciej Kubicki, Marcin Kwit, Jerzy Langer, Stefan Lis, Hieronim Maciejewski, Bronisław Marciniak, Bogdan Marciniec, Andrzej Molski, Jacek Nawrocki, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Cezary Pietraszuk, Mariusz Pietrowski, Robert Pietrzak, Donata Pluskota-Karwatka, Piotr Przybylski, Czesław Rudowicz, Grzegorz Schroeder, Izabela Sobczak, Artur Stefankiewicz, Maciej Trejda, Włodzimierz Urbaniak, Wiesław Wasiak, Michał Zieliński, Maria Ziółek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Danuta Barałkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Lech Celewicz, Beata Dudziec, Marcin Frankowski, Błażej Gierczyk, Michał Giersig, Tomasz Grzyb, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Waldemar Iwanek, Renata Jastrząb, Andrzej Katrusiak, Henryk Koroniak, Iwona Kowalczyk, Marcin Kwit, Jerzy Langer, Stefan Lis, Hieronim Maciejewski, Mariusz Majchrzak, Bronisław Marciniak, Bogdan Marciniec, Andrzej Molski, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Cezary Pietraszuk, Mariusz Pietrowski, Donata Pluskota-Karwatka, Piotr Przybylski, Grzegorz Schroeder, Izabela Sobczak, Artur Stefankiewicz, Joanna Świetlik, Maciej Trejda, Rafał Wawrzyniak, Maciej Zalas, Michał Zieliński
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Przemysław Andrzejewski, Danuta Barałkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Romualda Bregier-Jarzębowska, Lech Celewicz, Artur Ciesielski, Agata Dąbrowska, Beata Dudziec, Marcin Frankowski, Błażej Gierczyk, Tomasz Grzyb, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Waldemar Iwanek, Renata Jastrząb, Andrzej Katrusiak, Henryk Koroniak, Ireneusz Kownacki, Marcin Kwit, Stefan Lis, Hieronim Maciejewski, Mariusz Majchrzak, Bronisław Marciniak, Bogdan Marciniec, Andrzej Molski, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Cezary Pietraszuk, Mariusz Pietrowski, Piotr Przybylski, Mariusz Puchalski, Jakub Rybka, Iwona Rykowska, Grzegorz Schroeder, Marek Sikorski, Artur Stefankiewicz, Marcin Śmiglak, Joanna Świetlik, Maciej Trejda, Włodzimierz Urbaniak, Rafał Wawrzyniak, Maciej Zalas, Michał Zieliński
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2020-10-01 - 2021-09-30

Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia 20 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Przemysław Andrzejewski, Danuta Barałkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Romualda Bregier-Jarzębowska, Lech Celewicz, Artur Ciesielski, Agata Dąbrowska, Beata Dudziec, Marcin Frankowski, Błażej Gierczyk, Tomasz Grzyb, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Waldemar Iwanek, Mariusz Jaskólski, Renata Jastrząb, Stefan Jurga, Bernard Juskowiak, Karol Kacprzak, Andrzej Katrusiak, Henryk Koroniak, Ireneusz Kownacki, Marcin Kwit, Stefan Lis, Hieronim Maciejewski, Mariusz Majchrzak, Bronisław Marciniak, Bogdan Marciniec, Andrzej Molski, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Cezary Pietraszuk, Mariusz Pietrowski, Robert Przekop, Piotr Przybylski, Mariusz Puchalski, Jakub Rybka, Iwona Rykowska, Grzegorz Schroeder, Marek Sikorski, Artur Stefankiewicz, Marcin Śmiglak, Joanna Świetlik, Maciej Trejda, Włodzimierz Urbaniak, Jędrzej Walkowiak, Rafał Wawrzyniak, Maciej Zalas, Michał Zieliński
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.