Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Pracownia licencjacka

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 01-BT-PRACLIC
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Pracownia licencjacka
Jednostka: Wydział Biologii
Grupy: 028. Biotechnologia, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 3, semestr 6
Moodle - przedmioty Szkoły Nauk Przyrodniczych
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 6.00 (w zależności od programu) Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.

zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2021/2022" (zakończony)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2022/2023" (zakończony)

Okres: 2023-02-27 - 2023-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Małgorzata Adamiec, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Jakub Baranek, Jakub Barylski, Sławomir Borek, Małgorzata Borowiak, Justyna Broniarczyk, Izabela Broniarek, Szymon Chowański, Ewa Chudzińska, Maciej Chyleński, Agata Cieśla, Zbigniew Czapla, Mirosława Dabert, Anna Ekner-Grzyb, Łukasz Grewling, Tomasz Hanć, Anna Juras, Andonis Karachitos, Wojciech Karłowski, Agnieszka Knopik-Skrocka, Ryszard Koczura, Patryk Konieczny, Zofia Książkiewicz, Teresa Lehmann, Jan Lubawy, Robert Luciński, Agnieszka Ludwików, Izabela Makałowska, Paweł Marciniak, Szymon Matuszewski, Joanna Mokracka, Andrzej Pacak, Joanna Pacholska-Bogalska, Joanna Pieńkowska, Katarzyna Raczyńska, Renata Rucińska-Sobkowiak, Michał Rurek, Sławomir Samardakiewicz, Mirosława Siatecka, Bożena Sikora, Maciej Skoracki, Tomasz Skrzypczak, Małgorzata Słocińska, Krzysztof Sobczak, Robert Sobkowiak, Ewa Szczuka, Zofia Szweykowska-Kulińska, Arkadiusz Urbański, Karolina Walkowiak-Nowicka, Alicja Warowicka, Martyna Węglewska, Maria Katarzyna Wojciechowicz, Łukasz Wojtyla, Piotr Ziółkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2023/2024" (w trakcie)

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
ul. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
tel: +48 61 829 4000
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)