Plan zajęć przedmiotu Zajęcia ogólnorozwojowe [32-ZOGKM] Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dariusz Perkowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Filip Przymusiński
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Teren, budynek nr 505
Dariusz Perkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Agnieszka Abrahamczyk, Julia Jóźwiak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Michał Szymański
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 217 - powerbike, budynek nr 505
Fryderyk Musielak, Maciej Wojciechowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Maciej Czaronek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Filip Przymusiński
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Michał Szymański
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 217 - powerbike, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak, Piotr Ogarzyński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Piotr Szafarkiewicz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Łukasz Stypa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 217 - powerbike, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak, Piotr Ogarzyński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Wtorek
Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Teren, budynek nr 505
Maciej Czaronek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Maciej Palka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Maciej Czaronek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Maciej Palka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Dariusz Perkowski
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Marek Kruk, Łukasz Stypa
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Środa
Andrzej Witkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 62
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Andrzej Bromberek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Andrzej Bromberek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 31
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Mirosław Kowalski, Łukasz Nowak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 33
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Teren, budynek nr 505
Łukasz Nowak, Dariusz Perkowski, Łukasz Stypa, Maciej Wojciechowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 32
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Mirosław Kowalski, Łukasz Nowak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 35
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Łukasz Nowak, Dariusz Perkowski, Łukasz Stypa, Maciej Wojciechowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 34
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Czwartek
Agnieszka Abrahamczyk, Damian Lisiecki
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 36
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 38
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Maciej Czaronek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 37
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak, Łukasz Nowak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 40
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Maciej Czaronek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 39
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 41
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Maciej Wojciechowski
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 42
każdy czwartek, 17:00 - 18:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Piątek
Wojciech Weiss
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 46
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Teren, budynek nr 505
Agnieszka Abrahamczyk
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 45
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Marek Kruk
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 44
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Dariusz Perkowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 43
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 52
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Teren, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 51
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Agnieszka Abrahamczyk
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 50
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Elżbieta Horaczyńska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 49
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 217 - powerbike, budynek nr 505
Dariusz Perkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 48
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Bartosz Hekiert
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 47
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Wojciech Weiss
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 59
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Teren, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 58
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Andrzej Bromberek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 57
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 1, budynek nr 540
Katarzyna Magdziak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 56
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 217 - powerbike, budynek nr 505
Dariusz Perkowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 55
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Bartosz Hekiert
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 54
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Łukasz Nowak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 53
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Teren, budynek nr 505
Andrzej Bromberek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 61
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 1, budynek nr 540
Dariusz Perkowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 60
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 540 — Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska