| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Dariusz Perkowski | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Filip Przymusiński | | | | 8:00, gr.36 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Agnieszka Abrahamczyk, Damian Lisiecki | | 8:00, gr.46 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Wojciech Weiss | 8:00, gr.44 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Marek Kruk | 8:00, gr.43 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Dariusz Perkowski | 8:00, gr.45 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (217 - powerbike bud.505), Michał Szymański | 9:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Maciej Czaronek | 9:30, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Fryderyk Musielak, Maciej Wojciechowski | 9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Filip Przymusiński | 9:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna | 9:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk, Julia Jóźwiak | 9:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Dariusz Perkowski | 9:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Wojciech Weiss | | 9:30, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Wojciech Weiss | 9:30, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Maciej Czaronek | 9:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Maciej Palka | | 9:30, gr.62 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Andrzej Witkowski | 9:30, gr.30 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Jolanta Tomczak | 9:30, gr.29 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Andrzej Bromberek | | 9:30, gr.38 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Katarzyna Magdziak | 9:30, gr.37 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Maciej Czaronek | | 9:30, gr.49 Zajęcia wychowania fizycznego (217 - powerbike bud.505), Elżbieta Horaczyńska | 9:30, gr.48 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Dariusz Perkowski | 9:30, gr.47 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Bartosz Hekiert | 9:30, gr.50 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Agnieszka Abrahamczyk | 9:30, gr.51 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Wojciechowski | 9:30, gr.52 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Wojciech Weiss | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Piotr Szafarkiewicz | 11:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (217 - powerbike bud.505), Michał Szymański | 11:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Maciej Wojciechowski | 11:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Katarzyna Magdziak, Piotr Ogarzyński | 11:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Filip Przymusiński | | 11:00, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Maciej Czaronek | 11:00, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Maciej Palka | | 11:00, gr.31 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Andrzej Bromberek | | 11:00, gr.40 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Katarzyna Magdziak, Łukasz Nowak | 11:00, gr.39 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Maciej Czaronek | | 11:00, gr.59 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Wojciech Weiss | 11:00, gr.58 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Wojciechowski | 11:00, gr.57 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Andrzej Bromberek | 11:00, gr.56 Zajęcia wychowania fizycznego (217 - powerbike bud.505), Katarzyna Magdziak | 11:00, gr.55 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Dariusz Perkowski | 11:00, gr.54 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Bartosz Hekiert | 11:00, gr.53 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Maciej Czaronek, Łukasz Nowak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Piotr Szafarkiewicz | 12:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (217 - powerbike bud.505), Łukasz Stypa | 12:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Katarzyna Magdziak, Piotr Ogarzyński | | | 12:30, gr.33 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Teren bud.505), Mirosław Kowalski, Łukasz Nowak | 12:30, gr.32 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Łukasz Nowak, Dariusz Perkowski, Łukasz Stypa, Maciej Wojciechowski | | | 12:30, gr.61 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Andrzej Bromberek | 12:30, gr.60 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Dariusz Perkowski | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | 14:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Wojciechowski | | | 14:00, gr.35 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Mirosław Kowalski, Łukasz Nowak | 14:00, gr.34 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Łukasz Nowak, Dariusz Perkowski, Łukasz Stypa, Maciej Wojciechowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 15:30, gr.27 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Dariusz Perkowski | 15:30, gr.26 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Marek Kruk, Łukasz Stypa | | | 15:30, gr.41 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Wojciechowski | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | 17:00, gr.42 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Wojciechowski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|