Plan zajęć przedmiotu Zajęcia ogólnorozwojowe [32-ZOGKM] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Paweł Kantorski, Fryderyk Musielak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 2, budynek nr 505
Wtorek
Środa
Czwartek
Maciej Czaronek, Wojciech Weiss
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr 540
Maciej Czaronek, Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Paweł Kantorski, Joanna Kusa, Damian Lisiecki, Karolina Nadolska, Roman Przymusiński
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Andrzej Bromberek, Bartosz Hekiert, Jan Strugarek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Grzegorz Szajek
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Grzegorz Szajek
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 17:00 - 18:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Piątek
Maciej Czaronek, Bartosz Hekiert, Maciej Palka, Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Bartosz Hekiert, Maciej Palka, Piotr Szafarkiewicz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
14:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 14:30 - 16:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 540 — Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska