Plan zajęć przedmiotu Zajęcia ogólnorozwojowe dla kobiet [32-ZOG] Semestr zimowy 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Mateusz Witkowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Marek Kruk
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Wtorek
Zenon Jezierski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Agata Szeklicka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Zenon Jezierski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Damian Lisiecki
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Joanna Purat
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 1, budynek nr 540
Środa
Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Wojciech Weiss
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Maciej Wojciechowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Damian Lisiecki
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Czwartek
Piątek
Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr 540
Henryk Gawlak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Barbara Machyna
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Elżbieta Konieczna
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Ryszard Pawlak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 540 — Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska