Plan zajęć przedmiotu Sekcja [32-WF-SEKCJE] Semestr zimowy 2014/2015
Ustawienia planu
Poniedziałek
Łukasz Stypa
17:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy poniedziałek, 17:30 - 19:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Karolina Perz
18:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 18:00 - 19:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Szymon Gogola
18:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy poniedziałek, 18:15 - 19:45
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Adam Kornowski
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wojciech Weiss
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Henryk Gawlak
19:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Mateusz Witkowski
20:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy poniedziałek, 20:00 - 21:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Zenon Jezierski
20:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy poniedziałek, 20:30 - 22:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Wtorek
Andrzej Bromberek
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy wtorek, 17:00 - 18:30
Sala 1, budynek nr 540
Maciej Wojciechowski
18:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy wtorek, 18:00 - 20:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński
20:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy wtorek, 20:00 - 21:30
Sala 1, budynek nr 540
Środa
Fryderyk Musielak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każda środa, 9:30 - 11:00
Szymon Gogola
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Karolina Perz
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Adam Kornowski
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wojciech Weiss
19:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każda środa, 19:00 - 20:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Henryk Gawlak
20:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 20:30 - 22:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Czwartek
Andrzej Bromberek
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 17:00 - 18:30
Sala 1, budynek nr 540
Marek Kruk
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy czwartek, 17:00 - 18:30
Maciej Wojciechowski
18:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy czwartek, 18:00 - 21:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Łukasz Stypa
19:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 19:00 - 20:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński
20:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy czwartek, 20:00 - 21:30
Sala 1, budynek nr 540
Zenon Jezierski
20:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy czwartek, 20:30 - 22:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 540 — Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska