| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Piotr Ogarzyński | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | 16:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (sala nieznana), Fryderyk Musielak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | 17:00, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Dariusz Perkowski | 17:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Karolina Perz | | | | 17:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Grzegorz Szajek | | | | 17:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Karolina Perz | | | 17:00, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Henryk Gawlak | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
17:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2 bud.500), Mirosław Kowalski | | | 17:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2 bud.500), Mirosław Kowalski | | | 17:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2 bud.500), Mirosław Kowalski | | | 17:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Wojciech Weiss | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | 18:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Łukasz Stypa | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
18:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia bud.505), Adam Kornowski | 18:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Wojciech Weiss | | 18:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Dariusz Perkowski | 18:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Andrzej Bromberek | | 18:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Siłownia bud.505), Adam Kornowski | | 18:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Andrzej Bromberek | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
19:00 | | | | | 19:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Wojciech Weiss | | 19:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Łukasz Stypa | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
20:00 | | 20:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Mateusz Witkowski | 20:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Piotr Ogarzyński | | | | | 20:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Mateusz Witkowski | 20:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Piotr Ogarzyński | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| 20:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Zenon Jezierski | | | 20:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Zenon Jezierski | | |
|
|
| | | | |
|
|
21:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
22:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|