Plan zajęć przedmiotu Sekcja [32-WF-SEKCJE] Semestr zimowy 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Piotr Ogarzyński
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala 1, budynek nr 540
Dariusz Perkowski
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Karolina Perz
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Mirosław Kowalski
17:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy poniedziałek, 17:30 - 19:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Łukasz Stypa
18:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy poniedziałek, 18:00 - 19:30
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Adam Kornowski
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wojciech Weiss
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Wtorek
Grzegorz Szajek
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 17:00 - 18:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Mirosław Kowalski
17:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy wtorek, 17:30 - 19:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Dariusz Perkowski
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Andrzej Bromberek
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 1, budynek nr 540
Mateusz Witkowski
20:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy wtorek, 20:00 - 21:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Piotr Ogarzyński
20:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 20:00 - 21:30
Sala 1, budynek nr 540
Zenon Jezierski
20:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 20:30 - 22:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Środa
Karolina Perz
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Mirosław Kowalski
17:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 17:30 - 19:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Adam Kornowski
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala Siłownia, budynek nr 505
Wojciech Weiss
19:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każda środa, 19:00 - 20:30
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Czwartek
Henryk Gawlak
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy czwartek, 17:00 - 18:30
Sala 1 - Hala, budynek nr 560
Andrzej Bromberek
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala 1, budynek nr 540
Łukasz Stypa
19:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 19:00 - 20:30
Sala Hala - boisko 3, budynek nr 505
Mateusz Witkowski
20:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 20:00 - 21:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Piotr Ogarzyński
20:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy czwartek, 20:00 - 21:30
Sala 1, budynek nr 540
Zenon Jezierski
20:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 20:30 - 22:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Piątek
Fryderyk Musielak
16:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy piątek, 16:00 - 17:30
Wojciech Weiss
17:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy piątek, 17:30 - 19:00
Sala Hala - boisko 1, budynek nr 505
Zajęcia bez konkretnego terminu:
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 500 — Pływalnia Uniwersytecka
- 505 — Zagajnikowa
- 540 — Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska