Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Tenis ziemny z siłownią 32-TZ-KT
Plan zajęć - Semestr letni 2015/2016

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2016-09-12 - 2016-09-18  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek, Piotr Ogarzyński
8:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Zenon Jezierski, Maciej Czaronek
8:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Maciej Czaronek, Marek Kruk, Jan Strugarek
8:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Jan Strugarek, Agata Szeklicka
8:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Łukasz Stypa, Andrzej Bromberek, Agata Szeklicka, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz
9:00
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek, Piotr Ogarzyński
9:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Zenon Jezierski, Maciej Czaronek
9:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Maciej Czaronek, Marek Kruk, Jan Strugarek
9:30, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Jan Strugarek, Agata Szeklicka
9:30, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Łukasz Stypa, Andrzej Bromberek, Agata Szeklicka, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz
10:00
11:0011:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek, Damian Lisiecki
11:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Jan Strugarek, Zenon Jezierski
11:00, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
11:00, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Łukasz Stypa, Ewa Koperska, Andrzej Bromberek, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz
12:00
12:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek, Grzegorz Szajek
12:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek
12:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
12:30, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Łukasz Stypa, Ewa Koperska, Andrzej Bromberek, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz
13:00
14:0014:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek
15:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Zagajnikowa