| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek | | 8:00, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Zenon Jezierski, Piotr Ogarzyński | | 8:00, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Marek Kruk, Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek | | 8:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Jan Strugarek, Agata Szeklicka | | 8:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Andrzej Bromberek, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz, Łukasz Stypa, Agata Szeklicka | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek | | 9:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Zenon Jezierski, Piotr Ogarzyński | | 9:30, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Marek Kruk, Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek | | 9:30, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Michał Marciniak, Jan Strugarek, Agata Szeklicka | | 9:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Andrzej Bromberek, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz, Łukasz Stypa, Agata Szeklicka | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Damian Lisiecki, Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek | | 11:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek, Zenon Jezierski, Jan Strugarek | | 11:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek | | | 11:00, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Andrzej Bromberek, Ewa Koperska, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz, Łukasz Stypa | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek, Grzegorz Szajek | | 12:30, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Maciej Czaronek | | 12:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek | | | 12:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Andrzej Bromberek, Ewa Koperska, Piotr Ogarzyński, Karolina Perz, Łukasz Stypa | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Korty), Jan Strugarek | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|