Plan zajęć przedmiotu Tenis ziemny z siłownią [32-TZ-KT] Semestr zimowy 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Adam Kornowski, Piotr Ogarzyński, Grzegorz Szajek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Julia Jóźwiak, Piotr Ogarzyński, Grzegorz Szajek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek, Grzegorz Szajek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek, Grzegorz Szajek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Wtorek
Adam Kornowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Adam Kornowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Filip Przymusiński
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Środa
Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala Korty, budynek nr 505
Czwartek
Maciej Czaronek, Adam Kornowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Adam Kornowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Adam Kornowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Adam Kornowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piątek
Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa