Plan zajęć przedmiotu Tenis ziemny z siłownią [32-TZ-KT] Semestr zimowy 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Maciej Czaronek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Henryk Gawlak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Henryk Gawlak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Wtorek
Henryk Gawlak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Henryk Gawlak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Henryk Gawlak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Henryk Gawlak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek
15:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 15:00 - 17:00
Sala Korty, budynek nr 505
Środa
Adam Kornowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Czwartek
Piątek
Adam Kornowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Adam Kornowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa