Plan zajęć przedmiotu Tenis [32-TZ] Semestr zimowy 2022/2023
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Magdziak, Łukasz Stypa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Michał Marciniak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Wtorek
Łukasz Nowak, Łukasz Stypa
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Łukasz Nowak, Łukasz Stypa
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Łukasz Nowak, Łukasz Stypa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Środa
Marek Kruk
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Czwartek
Maciej Palka, Wojciech Weiss
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Palka, Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Maciej Palka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Maciej Palka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Maciej Palka
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Piątek
Piotr Ogarzyński, Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa