Plan zajęć przedmiotu Tenis [32-TZ] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Maciej Czaronek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Wtorek
Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Łukasz Stypa
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Korty, budynek nr 505
Środa
Marek Kruk
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Łukasz Stypa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Łukasz Stypa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Łukasz Stypa
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Czwartek
Maciej Czaronek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Piątek
Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Bartosz Hekiert
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa