Plan zajęć przedmiotu Tenis [32-TZ] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marek Kruk, Michał Marciniak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piotr Ogarzyński, Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Wojciech Weiss
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Wojciech Weiss
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala Korty, budynek nr 505
Wtorek
Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Marek Kruk
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Damian Lisiecki, Piotr Ogarzyński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Damian Lisiecki, Piotr Ogarzyński
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Środa
Marek Kruk
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz, Maciej Wojciechowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek, Łukasz Stypa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek, Łukasz Stypa
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek, Łukasz Stypa
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala Korty, budynek nr 505
Czwartek
Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Damian Lisiecki, Maciej Palka, Karolina Perz, Łukasz Stypa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Piątek
Jan Strugarek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Korty, budynek nr 505
Jan Strugarek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Korty, budynek nr 505
Fryderyk Musielak, Jan Strugarek
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Korty, budynek nr 505
Fryderyk Musielak, Jan Strugarek
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Korty, budynek nr 505
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zagajnikowa